Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az a zöld lötty, amitől...

Mi az a zöld lötty, amitől Pokrivtsák Móni is lefogyott, mi van benne egészen pontosan és milyen arányokban?

Figyelt kérdés
Mi az a zöld folyadék, amitől Pokrivtsák Móni is lefogyott, mi van benne egészen pontosan és milyen arányokban, s mennyit kell inni belőle naponta??
2011. szept. 11. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
2011. szept. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt elég egyszer bevenni!
2011. szept. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom már mi volt benne, de azt tudom, hogy úgy fogyott le, hogy lúgosította magát.
2011. szept. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. szept. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

lol, 30ezer forint :D büdös életben nem adnék ki ennyit olyan porért amiben van 800 gyógynövény, és azt ígéri, hogy közös erővel ezek nulla mozgás és zabálás mellett megszabadítanak a zsírpárnáktól.

ja, hogy diéta meg mozgás is kell hozzá? akkor meg minek kiperkálni ennyit, azzal a kettővel önmagában is eredményt érek el. 30ezer forint, az 1 hónapnyi egészséges kaja. és hopsz, már fogytam is 4 kg-t por nélkül.

2011. szept. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!