Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 20 perc biciklizés elég?

Napi 20 perc biciklizés elég?

Figyelt kérdés
Igazából sem időm, sem erőm nincs többet csinálni... 20 perc még pont hogy belefér minden nap az életembe, a 40 perc sajnos már nem :S Hétvégén szoktam 40 percet.
2011. szept. 11. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát a semminél jobb, de kétnaponta 40 mégis jobb lenne. Bizti nem tudod kihozni vhogy? Pl. biciklizés közben tanulni (már ha szobabicikli:D) ha emiatt nincs időd, vagy addig párod vigyáz a gyerekre ha amiatt...
2011. szept. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, mindenki azt mondja, hogy legalább 40perc aneorob mozgás, stb. De én úgy tapasztaltam magamon és a környezetemben is, hogy aki eddig nagyon ritkán mozgott, annak már 20 perc is sokat számít. Nő az állóképesség, jobban fogod bírni a mozgást, emiatt nagyobb öröm is lesz, a lényeg, hogy csináld. Amennyit, és ahogy te tudod:)
2011. szept. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nyáron, meg ugye tavalyi suliévben minden nap megvolt a 40 perc.

De most minden nap 4 körül érek haza, 5-ig eszek, stbstb, aztán még tanulás is, 8-tól már alszok...


Tanulni úgy tudok, hogy csak arra koncentrálok :(

2011. szept. 11. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó a 20 perc,de ne csak tekerd hanem teljes erőbedoással sprintelj.
2011. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!