Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hét, és még mindig semmi...

Egy hét, és még mindig semmi előrehaladás, sőt?

Figyelt kérdés
1hete újra egészségesen eszem és járok rendszeresen futni, kb fél órát naponta, mellé még haspréseket csinálok 4x50-et. Persze nem 1 hét alatt fog megváltozni a testem, de nemhogy fogytam volna egy fél kg-t, helyette 1-et híztam. 63 voltam, ma reggel mértem magam és 64 vagyok, holott semmi édességet nem eszem meg semmi. Hol a hiba?
2011. szept. 11. 15:13
 1/9 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Egyik nap 55 kiló vagyok, másik nap 58. Ezt add össze!
2011. szept. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez az egészséges étkezés mit takar?

Mi például egy átlagos napi étrended?

2011. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne a mérleget nézd. Jobban érzed magad? Frissebbnek érzed magad? Kevésbé feszül rajtad a farmer/póló? Akkor jól csinálod, folytasd. Majd lesz kilóban is eredménye. Folyton éhes vagy, meg fáradt? Akkor nem jól csinálsz valamit, változtass.
2011. szept. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

lehet van egy kilós súlyzó a kezedben, nem?

vagy lokálisan nagyobb a gravitációs erőtér a mérlegednél, ugye a mérlegek súlyt mérnek, és azt jelzik ki (kg) mértékegységben, adott skálán, tehát a gravitációs erővel mér.


lehet hogy egészségesen zabálsz, szebben mondva tömeget növelsz, ami király, bár tömegnövelésnél jó, szálkásításnál pont ellenkező hatású.

2011. szept. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bix ***** válasza:
kezdő szindróma. tényleg. ha nem volt terhelve az izom akkor az edzés hatására elkezdi durván tölteni a szervezet, így megnőhet a súlya. persze lehet hogy sz@r a kajád, vagy az edzésed, vagy mindkettő, de nőknél pl a hormonszint ingadozása is jelentősen beleszól a súlyba. 2-3 hónap után ha nem mozog rendesen a súlyod akkor ess kétségbe, ne most
2011. szept. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

+/-1 kg az semmi. Hidd el!

Még ha reggel, ugyanolyan körülmények közt méred, akkor se biztos, hogy a valós eredményt mutatja a mérleg, számít, hogy mennyit ittál, mit ettél előző este, stb.

1 kg-okon ne akadj fenn (nekem is volt, hogy 68-at mutatott a mérleg, 3 nap múlva ráálltam, 66 voltam.)

2011. szept. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. Vizet tart vissza a szervezeted (menstruáció előtt akár 2-3 kg-al is több lehetsz!) Vagy sok cukrosat/sósat ettél (gondolom a cukros nem jöhet szóba mer diétázol, de ha sok sósat eszel az is visszatartja a vizet!)

2. Előző alkalomkor úgy mérted magad hogy voltál nagy wc-n, most meg nem voltál wc-n.

3. Előző mérés előtt nem ettél, nem ittál, most előtte ittál és ettél is. Ha reggel mérem magam nagy wc után és reggeli előtt akkor mindig 1-2 kg-al kevesebbet mutat mintha este mérném :)

2011. szept. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja sajnos nem menstruàlok mert fiu vagyok. :d mindig reggeli wc utàn szoktam mérni.
2011. szept. 14. 15:55
 9/9 anonim ***** válasza:

:D

akkor marad a kezdő szindróma, vagy a célodhoz képest sza.r étrend.

2011. szept. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!