Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az első nap, hogy viszonyla...

Ez az első nap, hogy viszonylag tudatosan odafigyeltem mit eszem. Szerinted jó így? 3-4 hónap alatt szeretnék 15 kg-t fogyni.

Figyelt kérdés

26/L, 173 cm, 85kg


KV: 2 cukor, 1dl tej

Reggeli: 1 milli ivójoghurt, kb. 5 szem aszalt meggy

Tízórai: 2 tojás, 1 rozsos zsemle, 1 paprika

Ebéd: 1 szelet natúr pulykamell, párolt káposzta, 3 szem krokett, 0,5 light cola

Uzsonna: 1 cserpes ribizlis joghurt, 1kv (2cukor, 1dl tej)

Vacsit még nem tudom, de már most éhen halok és 9 előtt normális kajához nem jutok sajnos. Ha van tipp, hogy ezután még mi fér bele, szívesen fogadom.


A héten eddig minden nap voltam Curves edzésen, ami köredzés, azaz kardio+súlyzó vegyesen, 30 percig + a nyújtás és a bemelegítés. Szeretnék ezentúl is minden hétköznap menni.


Próbálom kiszámolni a kcal, ch, fehérje értékeket, de semmi rutinom a számolgatásban, lövésem sincs mennyi dkg lehet egy szelet natur pulyka, meg fél adag párolt káposzta, meg 3 krokett (ezen én is röhögtem, de ennyi a féladag). A többi meg van szerencsére.


Ha kb. ezt a szisztémát tartom, akkor menni fog? Nyilván nem ugyanezekkel a kajákkal, de ezzel a logikával.


2011. szept. 14. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

elmegy..

Cukor helyett,édesítő...aszalt gyümölcs helyett,friss...

krokett helyett 1 kisebb szem fött krumpli..cola helyett víz, vagy gyógyteák..


Vacsira egyél túrót egy kis paradicsommal...nagyon finom! és laktató. Sok sikert

2011. szept. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Az édesítőt utálom, és hasmenésem is lesz tőle, bár a délutáni kv-ba már kipróbáltam 1 cukor 1 édesítővel, hátha így idővel megszokom. Az aszaltgyümölcsöt meg csak bekaptam mert volt még otthon.


Ha jól számolom, ez nagyságrendileg 1500 kcal és még nem vacsiztam. Ezt idővel csökkenteni kéne? Még így is éhesnek érzem magam...

2011. szept. 14. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem kell csökkenteni, ez igy pont elegendő mennyiség...:D
2011. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
+ még a vacsi...TÖKÉLETES!
2011. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez mégis miért lenne tökéletes!?!??

Egyedül a tízórai ami normális, nagyon sok cukrot eszel ,a light kóla meg csak az étvágyat fokozza. Felejtsd el a bolti cukros joghurtokat, egyél helyette natúr joghurtot cukrozatlan gyümölccsel. Krokett helyett főtt krumplit, párolt zöldséget, rizst, hüvelyeseket egyél, azok jobban laktatnak és egészségesebbek is. A kávét édesítővel idd, vacsorára egyél sovány túrót vagy főtt tojást zöldségekkel.

2016. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!