Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szoptatás és fogyókúra? 2...

Szoptatás és fogyókúra? 2 hónap múlva esküvőre vagyunk hivatalosak és addig szeretnék minél többet fogyni.

Figyelt kérdés
A kislányom 11 hónapos és még cicizik, de csak az "íze" kedvéért. (elalvás előtt cicizik és éjszaka) Egy étkezés sem a ciciről szól nála. Tudnátok valamit ajánlani, amivel fogyhatnék gyorsan pár kilót?
2009. ápr. 23. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:

az biztos hogy a szoptatással fogysz de viszont oda kell figyelned mit eszel mellette és csak mértékkel

elvileg a gyerek belőled táplálkozik.pl:nézz meg egy szoptatós anya kutyát milyen sovány.Biztos beválik csak figyelj komolyan oda az étkezésedre.Sok sikert!!

2009. ápr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, ezt a "szoptatással fogysz-t" én nem hiszem el. Ismerek jópár kövér szoptatós anyát, akik terhesség előtt kifejezetten vékonyak voltak.. és a kérdés feltevője is 11 hónapja szoptat, mégsem fogy(ott).. :) Szóval valami más tipp kéne..
2009. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is híztam az elején a szoptatás miatt, mert iszonyat éhségem volt mindig, nem győztem enni, 3 óránként mint a baba...:( Unokatesóm ezzel fogyott le 18 kilót, én is ezt szeretném most elkezdeni, választhatsz kedvedre valót, egészséges, és nem kell főzőcskézned magadnak, és szerintem az ára is megfelelő, kb 11200ft hetente, de reggeli, ebéd, vacsora, és csak azt szabad enni. mellé mindenképpen tornázzál is! Sok sikert!

[link]

2009. ápr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok...azt elfelejtettem írni, hogy a turbót, az update-t, meg a Rékást ajánlom, de úgy variálod ahogy akarod. Az első pár nap nem könnyű, de aztán ki lehet bírni. Fogyókúrás szerekre nem érdemes költeni, az étkezés a lényeg!:)
2009. ápr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én kipróbáltam a Gastroyal fogyókúrás menüt. Azonkívül, hogy nem laktam vele jól, nem fogytam semmit, pedig alapból nem sokat eszem. Negyél kenyeret, péksüteményeket, tésztát, cukros gyümölcsleveket, rövid időn belül ledobod a fölösleges kilókat.
2009. ápr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia!

A lányom 5 hós, de sajna már nálunk is csak albi cici van. Úgy fogyózom mint régen is. Saláták, szárnyas hús, gyümölcs, és minden este kocogás. Így lemegy heti egy kiló, és a reggeli tejcije is megvan még manómnak.

2009. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2009. ápr. 23. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!