Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy ideje nem fogyok semmit....

Egy ideje nem fogyok semmit. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nagyjából 3 hónapja kezdtem el diétázni, kiiktattam mindenféle búzalisztes dolgot, csokit, nasst, gyors kaját. Eleinte hetente 3szor mozogtam, és le is ment 1-1,5 hónap alatt 5 kiló. Azóta viszont meg sem mozdult a súlyom. Most már egy pár hete heti 4-5 mozgás, de így sem történik semmi. Néha megengedek magamnak egy kevés bűnözést,de az bőven nem olyan gyakoriságú és mértékű, hogy gátolja a fogyást..Iszom a vizet folyamatosan, a narancsbőröm is szépen elapadt, de még mindig van, amit nem tudom, hogy kéne eltüntetnem teljesen. Minden nap váltózuhanyt veszek. Kérlek segítsetek!! Köszönöm


19/L


2011. szept. 15. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hány centi és kiló vagy, mennyiről indultál? több válasz is lehetséges:


1. simán csak stagnálsz, ha tovább csinálod, túllendülsz a holtponton

2. nincs már honnan fogynod

3. pont annyit eszel, amennyire a szervezetednek szüksége van

4. sokkal kevesebbet eszel, mint amennyire szükséged van, így a szervezeted raktározó üzemmódba kapcsolt.


Az 1. esetben tarts egy csalónapot, amikor benyomsz vagy 3-4000 kcalt, de utána állj vissza a diétára!

A 2. esetben mérd a centiket, ilyenkor már a mérlegen nem látszik a változás, de centiben lehet, ahogy formásodsz

A 3. esetben csökkentsd a kaját

A 4. esetben elcseszted, de próbáld emelni heti 200 kcal-al a beviteled úgy, hogy eljuss a napi szükségletedig. itt maradj pár hétig, majd csökkentsd ezt 500-al úgy, hogy sok fehérje, kevés ch legyen az étrendedben.

2011. szept. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! 164 cm vagyok, 56 kilóról indultam, most vagyok 49-50 körül. A kalóriákat szoktam számolni, nagyjából 1300-1600 körül szokott lenni, és sokkal kevesebbet eszem, mint régebb. Akkor régen túlettem magam? :D (nem híztam sosem régebben, csak meguntam, hogy nem tetszem magamnak)
2011. szept. 15. 14:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hova szeretnél még fogyni????

Teljesen jó már a súlyod, szerintem ezért nem fogysz tovább.

Nekem is ez az álomcél. :)

2011. szept. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
talán már eléggé lefogytál. ilyenkor a szervezet anyagcseréje belassul
2011. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor a kettes eset áll fenn. egyszerűen nincs hova fogynod. Mostmár egyél rendesen (egészségesen azért) és végezz sok súlyzós edzést. akkor fel fog jönni 2-3 kg, de nem zsír, hanem IZOM, amitől sokkal formásabban fogsz kinézni.
2011. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!
2011. szept. 15. 15:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi de a váltózuhany az mire jó??
2011. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csökken a narancsbőr..sokan nem hisznek benne, de nekem hatásosabb volt minden krémnél..
2011. szept. 15. 17:38
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hetente egyszer nem árt egy kajálósabb napot tartani, az sokat szokott lendíteni a holtpontoknál. Az ember úgyse tud egy fogyókúrát élete végéig tartani!
2011. szept. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!