Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon kövér...

Szerintetek nagyon kövér vagyok? Mennyit kellene fogynom? (kép lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok ! le szeretnék fogyni ! de azt nem tudom h hogyan :|....14éves lány vagyok és kb. 70kg, 170cm-rel :((.

Hány kg-nak kellene lennem ? örülnék a gyors válaszoknak ^^. a és van kép, bár nem a legjobb, de csak ez van rólam amin állok és mindenem látszik. : [link] (kicsit ki van retusálva, mert a barátnőm volt mellettem. . .)

Gúnyos megjegyzéseket mellőzzétek -.-"

Normális válaszolóknak előre is köszönöm ! :))


2011. szept. 18. 17:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%

15kilót szerintem..de csak okosan, mert fiatal vagy

Sport a legfontosabb!!

2011. szept. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
51%
Nem hiszem el,hogy csak 70kg vagy:O én ugyan kisebb vagyok kb. 15cm vel de csak 6-7 kgmal kevesebb és sokkal vékonyabb vagyok
2011. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
29%

1. Azt mondják, hogy nőknél az ideális testsúly = testmagasság - 110, tehát nálad 10 kg fogyás lenne indokolt.

2. Nem túl jó a kép, de ha olyan vagy, amilyennek a kép mutat, akkor egy dekát se kell fogynod - szerintem tökéletes az alakod, de tegyél föl másik képet.

2011. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
10 kilónál többet nem javaslok.Azt is lassan,rendszeres testmozgás mellett,és nem kondizással meg fitnesszezéssel,hanem először úszással,vagy ha azt nem szeretsz sétával,amiből fokozatosan futótempó lesz.A lényeg az,hogy fogyókúra közben rengeteg gyümölcsöt,zöldséget egyél,mert nagyon fontosak a vitaminok,és az az anyagcsere-folyamataid gyorsításában sem az utolsó.Lehetőleg kerüld az üres kalóriákat,a túl sós ételeket.
2011. szept. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
43%
Hát igen, kövér vagy! Szerintem fordulj a gyerekorvoshoz, és ő tud normális tanácsot adni. Csak úgy a magad fejed után, vagy más diétája szerint ne fogyózz! El tud olyan helyre irányítani, ahol megbeszélhetitek az élet- és étkezési rendedet. (Sport, kaja stb.) De először szeresd magad, mert lehet, hogy örömszerzés céljából eszed túl magad.
2011. szept. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

leszeretnék fogyni, de nem tudom h hogyan kezdjem el. ://

Kedves második kommentelő ! :)....sajnos tényleg 70kg vagyok :(

3. kommentelő ! majd megpróbálok másik képet szerezni, mert ez tényleg nem a legjobb :|

de valaki valamilyen gyors fogyókúrát nem tudna? ugyan is 3hát múlva megyünk osztálykirándulásra ! és legalább vagy 4-5 kilótol szeretnék megszabadulni ! :|

és köszönöm mindenkinek! :)

2011. szept. 18. 17:41
 7/34 anonim ***** válasza:

Hát ezekkel az adatokkal egy 10 kilót nyugodtan leadhatsz. (A kép túl sokat nem ér.) Diétát nem javaslok 14 évesnek. Először is mozogj rendszeresen. Dolgozz lelkiismeretesen a tornaórákon, emellett érdemes valamilyen sport szakkörre járni. Bármi jó, amihez kedved van: röplabda, kosár, kézilabda, vagy éppen úszás. De az is jó, ha délutánonként a tanulást megszakítod egy félórás intenzívebb gyaloglással.


Ami az ételeket illeti, étkezz rendszeresen. Egyél gyakran, de sose pukkadásig. Fogyassz sok zöldséget, gyümölcsöt. A "műételeket" (csipsz, ropi, cukrok, szánsavas üdítők) hagyd el. Légy óvatos az édességekkel (sütik, csokik).

2011. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Szia! Második vagyok ,ne haragdj,ha megbántottalak csak csodálkotam:/ Ha gondolod írj privit írok neked étrendet azért annyira nem vagy elhízva,hogy orvos meg egyéb kellene.. Fogyózhatunk együtt:) Motivállak megígérem;)
2011. szept. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
3 hét alatt nem fog menni. 3 hónap alatt viszont remélhetőleg látható és mérhető lesz a különbség.
2011. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

a sport az meg van ! igaz lány vagyok, de szeretem a focit, edzésre is járok, és emellett kosarazom is !. sétálni nagyon szeretek, amikor tudok megyek, a barátnőmmel !

Nem bántottál meg, tisztában vagyok az alakommal :)) oké majd írok (:.

és köszönöm mindenkinek, az eddigi gyors válaszokat, és ha valakinek van még esetleg valami véleménye az csak írja le nyugodtan ! :))

2011. szept. 18. 17:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!