Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy hétig csak almát eszem...

Ha egy hétig csak almát eszem és mellette rengeteget iszom, mennyit fogyhatok? Pontosabban mennyivel mutathat kevesebbet a mérleg?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A kórházban meg fogják mondani biztosan. Ha oda akarsz jutni, akkor ez biztos módszer. Ez a cél?
2011. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
természtesen nem ez a a cél azt gondolom hogy ennyi idő alatt nem lépehet fel semmilyen hiánybetegség és nem is gyengítem le magam annyira hogy kórház legyen a vége. Fogyni szeretnék és aztgondolom , hogy kezdésnek jó lenne. amyolyan tisztító kúrának . De a kérdésre nem válaszoltál!
2011. szept. 19. 21:23
 3/10 anonim ***** válasza:

mert nem lehet válaszolni rá

és nem, nem jó tisztítókúrának

2011. szept. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bix ***** válasza:
100%

honnan a fszból tudjuk hogy PONTOSAN hány kiló... millió dologtól függ és azokból csak az egyik a sok közül a kiindulási súlyos, az életkorod, a magasságod...


egyébként próbáld ki és meglátod. tisztító kúrának ideális.

kipucolja az izom raktárait, a beledet, egy rakat vizet, aztán majd némi zsírt is persze, de abból azért ne félj, nem sokat. de neked úgyis mindegy hogy miből veszíted, a kiló az kiló... ehh gyerekek...


indulásnak tökéletes elbukni az izmokat. hogy utána hetekig azon törd magad hogy visszaküzdd azt a szintet amit egyébként nélküle vígan hoznál, és persze jön majd a sokk, mert a szervezet visszapakolja a vizet meg a glükózt ahova való, és nő a súlyod, te meg pánikolsz hogy dehát rendesen kajálok és mégis hízok... hát persz...


nem kell ilyen felvezetés... kezdj el mozogni és ne egyél szemetet, a többit megoldja a szervezeted

2011. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én egyszer 3 hétig csak almát ettem és napi 5 km-t futottam, akkor 6 kg ment le. Ma undorodom az almától :)
2011. szept. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha elég "sza.rul" csinálod, akkor szerintem akár 3-4kg tömegvesztés is megoldható.
2011. szept. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kezdjük ott ,hogy nem oylan válaszra vártam ahol leírja akárki is hogy 2kg és 30 dk fog kevesebbet mutatni a mérleg. A másik pedig a lekezelő és ostoba stílusból nem kérek. Ha nem tudsz rendesen válaszolni vagy normális hangnemben leírni a véleményed akkor ne írj semmit és ezzel nem csak én vagyok így.


Ha nem vagy tisztában az előzményekkel illetve azzal hogy mennyit mozgok és milyen gyakran akkor ne okoskodj! A szemét evéssel kapcsolatban pedig megint marha nagyot tévedtél mert egészségesen eszem és nem sokat még sem mennek le a kílók.De gondolom te szakértő vagy vagy legalábbis valami ku*a nagy májer az ügyben . De köszönöm szépen a " válaszod". További szép estét.

2011. szept. 20. 21:43
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem hasznos válaszokat kaptál :/

1. válaszolóból a jó szándék és az általános aggódás szólt, szerintem.

bix teljesen korrekt dolgokat írt, megfelelő stílussal meg a hozzánk hasonló magas intelligenciájú "zsenik" nem mindig rendelkeznek. de végül is nem társkeresőn írtál, hanem információra / tapasztalatra volt szükséged, nem?


ha szálkásító étrend mellett nem csökken a tartalék tápanyag raktárad (zsírod, izmod, akármi de tömeget kéne veszíts vele) akkor ezt kérlek erősítsd meg, mert Ha így van, akkor elkezdünk azon gondolkozni, honnan teremtesz energiát/anyagot. ezzel felborítanád persze a világról alkotott alapvető termodinamikai tételeket, az emberi szervezet biokémiájáról alkotott nézeteket, ismereteket.. szóval előbb tényleg pontosítsd az energia beviteled, felhasználásod. előfordulhat, hogy Te számolsz el valamit, és nem az alap fizika működik teljesen máshogy, mint azt gondoltuk.

2011. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne tényleges fogyás, mert azzal hogy éhezteted magad, nem veszítenél zsírt, nem égetnél, hanem izmot bontanál le, mert nem amellett hogy éhezel, nem viszel be semmi fehérjét. Lehet hogy x kilóval kevesebbet mutat a mérleg, de azt nem zsírból veszted el.. nem éri meg. Arról nem beszélve, hogy nem könnyű becsapni a szervezetedet, utána a veszélyt érzékelve átállna raktározó üzemmódba, és még vissza fele is sülhet el a dolog. Rendes diétát javasolnék neked, sporttal!
2011. szept. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

+ egy másik kérdezőnek írtam egy hosszabb választ, ezt most bemásolom neked hasznos dolgokat találhatsz benne! :)



Hosszú lesz! :)

Sportolással kell a zsírcsökkenést elérni, rendes diéta mellett. Elképzelhetőnek tartom hogy az interneten sok éhezésre buzdító marhaság áldozata vagy, például a hat után nem szabad enni, kiéhezve kell lefeküdni, 1200 kalóriánál ne egyél többet stb.. Jól sejtem? Ha valaki éhezéssel akar fogyni, akkor nem zsírt csökkent hanem a szervezet előbb az izmokat kezdi lebontani azokból nyer energiát és utána jön csak a zsír. Ha sokáig nem eszel és teljesen kiürülve fekszel le a szervezeted kimerül és így reggel amikor eszel, rögtön védekezésből elkezd raktározni amit lehet=ZSÍRBAN! Izmot bontasz, folyadékot felhasználod a testsúlyod persze csökken de a zsír nem megy le amit leírtam ez a magyarázata. Hogy mit kéne tenned hogy megszabadulj a zsírfeleslegtől? Naponta 4-5 egészségesen étkezni csökkenteni a szénhidrátbevitelt, a nap első felére koncentrálni este már lehetőleg csak fehérjét és zöldségeket enni, ha nagyon kell akkor gyüm9lcs fomrájában egyél szénhidrátot. Nincs nasi, édesség cukros, zsíros kaják ez persze alap. Hogy mit ehetsz este? Sokmindent :) Gépsonkát(kerüld a szalámit, kolbászt), túrót(zsírszegény), zöldégeket,( majonézes saláta felejtős) csirkét(grillezett), natúr joghurtot, tojásfehérjét, ami lényeges hogy alvás előtt 2-3 órával vacsorázz (nem kötelezően este hatkor), tehát ha éjfélkor fekszel le nyugodtan ehetsz 9 sőt még 10 kor is. Napi négy öt étkezés lényege, hogy elosztod a táplálékot, nem eszed tele magad, fontos nézni a kalóriabevitelt, fogyni CSAK úgy lehet ha ez negatívban van ergo több kalóriát használsz el egy nap, mint amennyit beviszel. Nők esetében az ideális mennyiség 1200-1500 Kcal között mozog férfiak esetében 1700--2000 kalória bevitelével érhető el fogyás. A zsírégetéshez elengedhetetlenül fontos a SPORTOLÁS! Napi 45-1 órás kardio mozgás(megfelelő étkezéssel) eredményes lesz! Futás, bicikli, ami tetszik, fontos hogy a pulzusod zsírégető tartományban legyen, ha feljebb megy, már izmot és nem zsírt égetsz el. Kicsit fokozottabb fehérje fogyasztással megőrizheted izmaidat a diétád alatt, valamint ha van energiád rá némi súlyzózást is beiktathatsz! Segíti a zsírégetést,mert az izmok segítségével égeted el a zsírt, minél több van és fejlettebb annál hatékonyabb a fogyás! Valamint ha súlyzózol fogyás közben esztétikusabb feszes lesz a bőröd ahogy csökken a zsír. Fontos az is hogy éjszaka sokat pihenj, az alkohol ivását meg próbáld minimálisra fogni a diéta alatt. Így tartós eredményeket érhetsz el, egészségesen fogsz fogyni valóban zsírt adsz le, és később is tartani fogod tudni a zsírodat, lényeg ne feledd az éhezés nem diéta remélem erre sikerült rámutatnom! Sok sikert!

2011. szept. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!