Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy nagy adag rakott karfiol...

Egy nagy adag rakott karfiol mennyi kalóriát tartalmaz? (készült: sertés darált hús, karfiol, tejföl, rizs, napraforgó olaj, kevés zsemlemorzsa) Tudom. Le kell mérni, h mennyi de már megettem. Csak úgy sacc/kb mennyi?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 15:34
 1/5 A kérdező kommentje:
kb 25- 30 dkg lehetett
2011. szept. 22. 15:41
 2/5 anonim ***** válasza:
honnan tudjuk? számít az összetevők súlya
2011. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy átlagos adag rakott karfiol 260.

De ez csak megközelítőleg.

2011. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 wixa válasza:
13%

Na csajok!


Egy komoly fogyókúra elején vagyok, de bevallom őszintén, ez életemben már a 2. projekt. (Az első iszonyatos kínok árán sikerült, ez a 2. már jobban tudatos!) Közben eltelt 1 év, de mint tudjátok, az élet nem habostorta. Úgy érzem, tanultam az első hibáiból, és mint tudjátok, az élet mindig a részletekben rejlik. Magatokat csapjátok be, ha úgy számoltok, hogy ebből is csak egy kicsi volt, abból is csak egy kicsi volt. Így nem lehet fogyókúrázni!!! Lehet, hogy az én számítási módomba is hiba csúszik néha-néha, de ha valaki ennél pontosabban, illetve részletesebben-átfogóbban számítja ki a napi bevitt kalóriáját, akkor az már attól fogyni fog, hogy a sok számítástól nem ér rá enni:))


Szóval a rakott karfiol:

Amiket felhasználtam hozzá:

Karfiol (850gr.): 255 kcal

Light margarin (70gr.): 201 kcal

Sovány sertéslapocka (500 gr.): 1100kcal

Tejföl (12%-os 450 gr.): 522 kcal


Rizzsel még köszönő viszonyban sincs ez a kaja, mivel tudjuk a rizsnek a kcal értékét...:)) (A tévhittel ellentétben a rizs sokkal jobban hizlal, mint a krumpli!!!!)


Mindez egy kb. 26X26-os tepsiben, amit négyen ettünk meg.

Tehát leosztva: 520kcal/fő.


Hát ha Nektek kb. 260 kcal/adag jön ki rizses verzióban, akkor kérlek írjátok meg a receptet nekem is!!!! :)

2012. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link]


Egyébként azóta eltelt majd egy év, hogy sikerült a fogyókúra? :)

2013. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!