Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend jó? (Kérdésed...

Ez az étrend jó? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

8-10 kg-t akarok fogyni.Mellette futnék heti 2x-3x 45 percet,illetve elmennék konditerembe ellipszis trénerezni.

Reggeli(5.45kor,felkelés után 15 perccel):

2 szelet rozsos kenyér(1 szelet 54 kcal,és rettentő vékony,toast kenyér),vaj,sonka,paprika,paradicsom+2,5 dl mézes tea/tejeskávé cukor nélkül vagy 2 tojásból rántotta paprika,paradicsom vagy zabpehely tejjel.


Tízórai(9.45kor): puffasztott búza+gyümölcs/sonka

12.45kor 1 szendvics,rozskenyérből,vaj,szalámi,paprika,sajt.


Ebéd(14.30kor,vagy 15.30kor):az amit anya főz,de csak keveset ennék,meg tésztát nem ennék nyilván,hanem leveseket,könnyű főzeléket,vagy vmi húst zöldségekkel.


Uzsonna,egyben vacsora(18.00kor):1 joghurt gyümölccsel/10 dkg túró zöldségekkel/pár szelet sonka zöldségekkel/1 szelet puffasztott búza/1 pohár tej.


Tudom,hogy nem a világ legegészségesebb étrendje,de csak így tudom megoldani.Mellette meginnék 2-3 liter vizet.

18/L,161 cm,63 kg


2011. szept. 24. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes ügyes vagy:D
2011. szept. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
gondolom elég korán fekhetsz, ha 5.30kor kelsz és az uzsi-vacsi után nem éhezel meg. De ha mégis éhes lennél utána, akkor nyugodtan vágj be egy salit csirkével, vagy túrót tojással, vagy cottage cheese-t. ezekben mind sok a fehérje, ami biztosítja, hogy az izmaid a helyén maradjanak :)
2011. szept. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!