Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Közületek fogyott már valaki...

Közületek fogyott már valaki 6-7 hónap alatt 30-40 kg? Milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 15:49
 1/6 anonim válasza:
11%
Megeszel 1-2 Norbi kazettát. Meg csinájj szilvásbuktát mer azt szeretem. Edd meg a kecsapot. Írjál C++-ban programot. Túrázz tibetbe. Idd ki a duát. Csinájj 30 gyereket. Mond hogy éééééééééáááááááóóóóóóó, és szerejj.
2011. szept. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Atkins diétával 45 kilót, de a bőröm olyan lett mint a sharbei kutyáé.
2011. szept. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
p
2011. szept. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
46%

Tudatos táplálkozás és mozgás.

Az étrendemet teljesen átalakítottam. előtérbe került a rizs, a halak, sok gyümölcs, különféle saláták, sovány tejtermékekek. Emellett napi szinten mozogtam (bicikli,kondi)

A kalóriamennyiséget figyeltem és minden nap vezettem egy naplót az étkezésről, és hogy ne legyen olyan kemény a diéta heti egy nap pihenőnapot tartottam amikor mindenből lehetett enni (persze módjával)

Eredmény: 5 hónap alatt 28 kiló.

Persze mint minden alkatilag veszélyeztetett kategóriába eső embernek nekem is szaladtak vissza a kilók na ilyenkor csináltam a villámdiétát. Ezt csak akkor alkalmazd ha gyorsan akarsz megszabadulni max 4-5 kilótól. Nálam ez egy hét alatt sikerült. Ezt átlag 2-3 havonként megismétlem és így nem kell lemondanom a jó kajákról az az egy hét meg hamar letelik.

2011. szept. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

Kilenc honap alatt 54 kg - ot fogytam. 1200 - 1500 kcal -at ettem, rengeteg gyümölcsöt, zöldseget, feher husokat stb... Lisztet, cukrot teljesen hanyagoltam, ahogyan a cukros üditöket, es gyorsettermi kajakat is. Hetente 4 - szer, 1,5 orat tornazok Beres Alexandra dvd - re. Sokat setalok, lehetöleg mindenhova gyalog megyek. Este hat utan, mar nem szoktam enni, es sok zöld teat iszom. Egyebkent 140 kg voltam, most pedig 86 kg vagyok.

27N

2011. szept. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nővérem , csak zöldséget evet meg teljes kiörlésű kenyeret és gyümölcsöket (ami saját véleményem szerint nem túl jó döntés ,mivel gyakran fáradt volt és mellette az edzések .Kifárasztották és már szinte alig volt energiája . 31-32 kg fogyott) Mindennap sportolt és eljárt focira ,de hullani kezdet a haja ,és abba hagyta ,így 65 kg -os kezdéssel a mai napig 51-52 kg ami iszonyatosan kevés 176 cm réhez ..komolyan néha olyan mimt egy élő csontváz ..szerintem ha 70 kg alatt vagy 6 óra után ne egyél és 6-7 között fél órát mozogj valamit ( kb 3 hónapig ezt csináltam 12 kg-mal vagyok kevesebb :) remélem segítettem kicsit !_
2015. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!