Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a jobb akkor, ha beteg...

Mi a jobb akkor, ha beteg vagyok? Biciklizzek, vagy ne?

Figyelt kérdés

Megfáztam, fáj a fejem..

De mégis érzem, hogy kell biciklizni, mert ha kihagyom ezt a napot, lehet holnap is ki akarom majd hagyni és ellustulok...


Vagy csináljam, de mondjuk alacsonyabb fokozaton? (szobabicikli)


2011. szept. 26. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha még beteg akarsz lenni egy hétig, akkor bicajozz.

EGyszerre egy dologra figyelj. Most gyógyulj meg. Betegen az embernek feküdni sincs ereje, nemhogy tekerni. Inkább most pihenj, igyál sok borsmenta teát, és ha meggyógyultál, akkor folytatsd..(én nemrég kangoo jumpsra mentem úgy, hogy előtte pár nappal lábaltam ki a fülgyulladásból..hát visszaestem. az ugrálás nem tett jót, olyan volt, mintha valami folyadék lötyögne a fejemben, és meg is fájdult.)

2011. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak megfázás.. :/ De el fogok lustulni.. ajjj.. Amúgy van erőm, nem vagyok olyan halálos beteg :)
2011. szept. 26. 15:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Bár mindenki azt mondja hogy pihenj mert nem számít ez a pár nap, betegen meg gondolom nem fogod magad telezabálni, és én is inkább azt mondanám hogy pihenj és gyógyulgass, de én betegen ugyan úgy bicajoztam mert én is paráztam hogy ha ez kimarad akkor hú mi lesz...amíg tudtam járni is addig bicajozni is, nem erőltettem meg magam, ittam közbe a teámat, és a legkisebb fokozaton is nyomtam egy órát:) Szóval ha bírod akkor próbáld meg, de csak ameddig bírod!
2011. szept. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na azt hiszem inkább gyorsan lebicajozom ezt a 35-40 percet.. A cél a szokásos 430 kcal helyett a 350 :P
2011. szept. 26. 15:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Én semmiképpen sem ajánlanám a betegség-sport-koktélt.... Az egészséged a fontosabb?? Akkor meg nem kéne túlerőltetned magadat, hátráltatod a gyógyulásodat, gyengíted az immunrendszeredet... Szerintem ha pihensz, amúgy is hamarabb fogsz meggyógyulni...

Egyébként ne félj attól, hogy ellustulsz, mert ha eddig csináltad, eztán sem fog elfogyni a kitartás, ha meg mégis, akkkor nem is nagyon volt (már bocsi)...

Szóval én jó pihenést kívánok, aztán eldöntöd, mi legyen :P

2011. szept. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Múlthét hétfőn döntöttem, el, hogy heti 6x biciklizek ezentúl. És ha abbahagyom most 1-2 napra, akkor megint ellustulok :(


A pihenőnap a kedd, mert 5-re érek haza..

2011. szept. 26. 15:35
 7/9 anonim ***** válasza:
én tegnap voltam beteg fejjel futóversenyen... nem ajánlom senkinek, közben majd meghaltam, de érdekes mára szinte teljesen rendbejöttem. bár lehet, hogy már kifelé lábalóban voltam belőle. mindenesetre ha csak azért ülnél rá a bicajra, hogy meglegyen a mozgás, akkor hagyd. majd ráér, ha meggyógyultál.
2011. szept. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végül mégse bicikliztem, mert egyre rosszabbul lettem, már alig élek..
2011. szept. 26. 20:15
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor csak a gyógyulásra koncentrálj, menjen a sok c-vitamin és addig függeszd fel a diétát
2011. szept. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!