Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A zöld tea tenyleg fogyaszt?

A zöld tea tenyleg fogyaszt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
aham...egeti a zsirokat!
2011. szept. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a kaja helyett fogyasztod...
2011. szept. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tényleg nem. vagyis nincsen mérgező hatása, amivel fogyasztana.
2011. szept. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Írd be neten a keresőbe. Nagyon sok pozitív tulajdonsága van. Azt olvastam, hogy fokozza a kalóriaégetést. Másik oldalon viszont az olvastam, hogy rendszeres fogyasztása évi -2 kilót eredményez (tehát elenyésző).


Én mindennap iszom, szerintem jótékony hatással van, nem csak fogyózás terén. S mivel sok folyadékot kell inni, legalább ez a pár deci nem ásványvízből áll. Az ízét is szeretem. Mindig naturt veszek, Herbáriásat, és ízesítés nélkül iszom. Egyet mindig éhgyomorra.

Sokkal ellenállóbb vagyok a betegségekkel szemben, fittebbnek és energikusabbnak érzem magam. Még másnaposan is mindig ezzel kezdek, helyre is hoz:)


Nem akarok kötekedni, de én már azért nem szeretek a fogyi rovatban kérdezni, mert mindig ugyanaz a 2-3 nagyokos válaszol, aki el van tájolva. Gondolom ők gyúrnak, mindenük a szálkásítás, és fehérjét zabálnak állandóan, vagy hús vagy táp (ami mesterséges, és senki ne magyarázza be nekem hogy jó meginni egy turmixot, legalábbis azt az élevetet nyújtja mint egy rendes étel). Ezek az emberek vallják, hogy semmi természetes anyag nem fogyaszt, tehát semmi esetre se merj zöld teát inni (hiába issza a sok kínai, akik nincsenek is elhízva), csakis kizárólag húst ehetsz napi min. 2szer, vagy ilyen fehérjeturmixot (ami drága is, ésmondom, mesterséges, már azt várom h nyilvánosságra hozzák, hogy rákkeltő anyagokkal van tele).

Szóval igyál mindenképp zöld teát, a gyógynövényfogyaszt mindig is jó volt, tudomány ide vagy oda..

2011. szept. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Imádom a zöld teát. Elég sokat is iszom belőle. Van is otthon mindig legalább 2-3 féle, de volt olyan hogy 35 féle tea volt nálam a szekrényben. De nem hiszem hogy fogyasztana.

Második voltam.

2011. szept. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!