Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az esküvőmig ( jövő nyár) le...

Az esküvőmig ( jövő nyár) le akarok adni 15-20 kilót. Sikerülhet? Hogyan?

Figyelt kérdés

Sajnos imádok finomakat enni, mindent szeretek, ami hízlal, és szinte semmit, ami egészséges( utálom a zöldségeket, rizset, tojást, gyümölcsért se vagyok oda).

Elkezdtünk járni konditerembe, de sajnos nem sokszor van időm menni, mert délelőtt dolgozok, délután meg mesterizek.

Hogy csináljam?

Szeretnék úgy kinézni az esküvőnkön, mint 5 éve, mikor megismerkedtünk.

Valószínűleg a fogamzásgátlótól híztam ilyen sokat, először mindig váltottam, aztán 3 fajta kipróbálása után leálltam vele teljesen. Azóta nem hízok, csak stagnál a súlyom.

Valami jótanács? Motiváció?


2011. szept. 26. 23:18
 1/8 anonim válasza:
100%

esküvőfotós vagyok, így jó pár olyan menyasszonnyal találkoztam, aki "csak" az esküvője miatt fogyott le. az egyik legjobb motivációs módszer lehet a hőn áhított ruha, amibe muszáj "belefogyni".

biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog, kitartás!

2011. szept. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem nem kell fogynod.

Ha már megvan a balek,aki engedte/elnézte,hogy ilyen szinten-20 kiló plusz-elengedd magad,akkor tök mindegy.

Neki meg végkép,ha ennek ellenére elvesz,nem gondolva arra,hogy ettől csak rosszabb lesz.

Egy normális ember meg nem alkalmakra fogyózik-kivéve élsportolók-hanem az egészségéért és önmagáért.

Ezt veheted motivációnak is.

2011. szept. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%

Te most kinek hazudsz? Nekünk vagy csak saját magadnak?


"Sajnos imádok finomakat enni, mindent szeretek, ami hízlal…"


illetvef:


"Valószínűleg a fogamzásgátlótól híztam ilyen sokat…"


Valószínűleg… Nem érzel itt te egy kis ellentmondást? Fogamzásgátlótól, a szennyezett környezettől, a globális felmelegedés miatt, a gazdasági világválság miatt… minden miatt, csak nem a zabálástól.


Nálad a motiváció 0, azaz nulla! Eszed ágában sincs életmódodon változtatni (ez kiderül az első mondatod második feléből), pedig hosszú távon utóbbi lenne a hasznos. Így neki se fogj! Nem fog menni úgyse.

2011. szept. 27. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Remélem jól esik a köcsögösködés. Fáj, hogy van olyan akit plusz 15 kilóval is elvesznek? Jó lenne rájönni, hogy nem csak a kilókról szól az élet. Miért ne maradt volna mellettem? Ugyanaz az ember maradtam. De túl sekélyesek vagytok, hogy felfogjatok ilyesmit.
2011. szept. 27. 08:11
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
És esküvő után mi lesz?
2011. szept. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 marionaud ***** válasza:
94%
jaj istenem de gáz emberek vannak... igen, fel nem tudják fogni,hogy vehetnek el valakit 15 kg súlyfelesleggel.. mert ugyebár csak a piszkafák házasodnak...esküvő után mi lesz? ismerek olyat, aki esküvő után fogyott le szépen, kezdett el csinosabban öltözködni stb. Ez az igazi tanyasi hozzáállás,hogy na majd az esküvő után elengedi magát..mellesleg ha majd gyerek is lesz az után állandóan szaladgálni kell, az is egyféle sport:) Szóval, kérdező, sikerülhet simán jövő nyárig...mozogj sokat, és mondj le az édességről:) sok sikert!
2011. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%

Akkor a kérdező beelőzte a tanyasiakat,mert a kihízáshoz elég volt neki a párkapcsolat,nem kellett vele várnia az esküvő utánig.

És hogy válaszoljak is.

Itt alapjaiban kellene átalakítani,megreformálni az életviteled és az egészséghez való hozzáállásodat.

De az írásod alapján ez úgysem izgat.Egy egészséges testsúly,sportos test meg mikor piszkafa már?Ucsó kicsit szélsőségekben gondolkozol.

Az,hogy valaki így elhagyja magát a kapcsolatában,ugyanolyan szintű igénytelenség,mintha ápolatlan koszos,loncsos lenne,és önmagát plusz a saját egészségét sem tiszteli.

2011. szept. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már sokféle fogyókúrát kipróbáltam. 90 napos, hetes periódusos, kéthetes, Norbi update...., de egyik sem hozott eredményt. Idén júniusban viszont eljutottam egy orvoshoz, aki diabéteszesekkel foglalkozik. Ugyebár a diabéteszesek nagy része túlsúlyos. Elkezdtem nála az Insumed diétát. Ez egy por, amiből napi kétszer tejjel turmixot kell csinálni és van egy étkezés ami teljesen (némi kivétel persze van) normális. A héten mért, 21 kiló minusznál vagyok. 115-ről indultam. Nekem ez az egyetlen ami segít. A vérnyomásom is rendbe jött, már csak minimális gyógyszer kell. Neten nézz utána! Ha eltökélted magad vágj bele! Mivel orvosi felügyelettel kell csinálni, nem kell félned. Nekem nagyon bejött. Még karácsonyig szeretném folytatni. Egyébként havi 5 kilót igérnek. Ez eddig simán megvolt. Ha kicsit mozognék is, talán több is sikerülne.

2011. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!