Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így is érhetek el változást?...

Így is érhetek el változást? Kb. mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Szeretnék 3-4 kg-t fogyni. Az iskolai életvitel viszont nem engedi meg egy jól összeállított diétásabb étrend bevezetését.

Azt tudom, hogy érdemes lenne kb. ugyanakkor étkezni. Na most, ha abból indulok ki, hogy van amikor 12:15-kor végzek, míg máskor 2-kor ebédelni nem tudok ugyanakkor. Reggelizni sem mindig ugyanakkor szoktam, mert van amikor 5:30-5:40 körül kelek, meg van, amikor csak 6-6:10 körül. Hétvégén pedig szeretnék kicsit aludni, ezért nem is kelek ennyire korán, csak 8 körül.


Arra gondoltam, hogy a nassolnivalókat (csokikat, kekszet, chipseket, sütiket stb.) kiiktatnám az étrendemből. Na jó, anyukám sütijeit nem tudnám teljesen kiiktatni, de abból is csak egy minimálisat ennék. Helyettük próbálnék több zöldséget és gyümölcsöt enni. Megpróbálnék naponta 4-5x enni (suliidőben van, hogy csak 3x, máskor akár 6-7x is eszek). Naponta meginnék kb. 2 liter folyadékot, leginkább vizet. Az üdítőket kizárnám az étrendemből, vizet, kristálygombát (betegség miatt) és teát innék (cukor nélkül).

Emellett próbálnék kicsit kevesebbet is enni és hetente 4-5x tornázni Rubint Rékára (mármint olyan gyakorlatokra).


Van heti egy tesiórám és illetve 1x 1,5-2 órás edzésem (kézi).


Így fogyhatok egy pár kilót? És feszesedhet a bőröm?


2011. szept. 28. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan, de nem írtál konkrétumokomat.

Bővebben kéne leírni:))sok sikert:)

2011. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp étkezz rendszeresen, ha szeretnél lefogyni. 3-4 óránként akár gyümölcsöt, vagy csak egy pirítóst, de érdemes gyakran étkezni. A sütiket is mellőzd, amennyire tudod. Mondjuk szerintem úgy lehet a legjobban és legtartósabban fogyni, ha nem iktatod ki teljesen. Én pl. heti 1x-2x megeszem egy sor csokit, vagy iszok cukros üdítőt, de tényleg ez a max. Amik nekem nagyon beváltak, azok a különböző csökkentett kalóriatartalmú kekszek (korpovit főleg), illetve az ilyen puffasztott rizses dolgok (ham-let), teljes kiőrlésű kenyér (ami nem összetévesztendő mindenféle barna kenyerekkel. Amiről én beszélek, az csak szeletelve kapható, enyhén savanykás íze van, nem esik össze, és nagyon finom :)), illetve a kendvenceim az extrudált kenyerek (pl. abonett). Egyáltalán nem eszem tésztát, vagy egyéb fehér lisztből készült ételt.

Ha teát iszol főleg a zöldet ajánlom, mert zsírégető hatása van. Köbö minden deciliter zöldtea után 10 kcal-van többet éget el a szervezeted, az ajánlott a napi 3 csésze.

És nyugodtan emeld a folyadékbeviteled 2,5-3 l-re.

Emellett, ha teheted, járj el futni futópályára, de semmiképp se betonra, otthon hasprésezz, és nyújts sokat, nagyon jót tesz, és felfrissít!

2011. okt. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Tényleg jó ötlet, hogy nem iktatod ki teljesen az édességet. Én anyukám sütijének nem tudok ellenállni, ezért a csokiról és kekszekről lemondok, helyette inkább alkalmanként 1 szelet sütit eszek:)

A kocogást megpróbálom majd beiktatni a napirendembe és próbálom megfogadni a többi tanácsodat is!

2011. okt. 2. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!