Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen mozgássort javasolnátok...

Milyen mozgássort javasolnátok, hogy eredményesen és fél-egy éven belül eltüntessem a hájamat? Szerintetek kilóra kb mennyit kéne fogynom? ( 161 cm 75 kg) Ekkora túlsúlytól fájhat a térdem futás, ugrálás, stb után?

Figyelt kérdés

képek:

[link]


[link]


ilyesmi alakot szeretnék:


[link]


2011. szept. 29. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

A számok alapján legalább 15 kilót, 60 kiló bőven elég lenne 161 cm-hez. A fényképen közel sem tűnsz ennyinek, az alapján 8-10 kiló szerintem.


Az utolsó kép elég rossz célkitűzés szerintem, csak csalódás lesz belőle, valami reálisabb célt tűzz ki magad elé.

Egyébként én szülések előtt kb így néztem ki, mint az utolsó képen a lány, magasságra ugyanakkora vagyok mint te és 45 kiló voltam...

2011. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Még annyi, hogy igen, már 5 kilós súlyfelesleg is okozhat ízületi fájdalmakat.
2011. szept. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kezdetnek kezdj úszni, heti legalább 4 alkalommal legalább 1 órát. Utána már megerősödsz és kezdheted a terhelőbb gyakorlatokat.
2011. okt. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Hát én is 161 cm vgyok pont..és 52 kiló ! Szerintem kb 14 kilót kéne fogyni ! Mikor 10 éves voltam nagyon zavart hogy mindenhol vastag voltam.. =/ elkezdtem a Schobert Norbi - Ducitréning-et , és minden nap csináltam , még a hétvégéken is.. 3 hét alatt kb 4-5 kiló lement .. csak eleinte volt fárasztó de nagyon izgalmas volt m,ert norbi mindig beszélt és soha nem léehetett unatkozni a torna alatt :) sok mindent kipróbáltam és ez vált be a legjobban!! jah és ne akarj olyan lenni mint az a lány a képen...Igaza van az előző kommentelőknek..valami reálisabb célt tűzz ki magad elé és ne ilyet...ezt én se tudnám megcsinálni..és lehet h neked vastagabbak a csontjaid..ami azt jelenti h olyan soha nem leszl mint az a lány de nagyon csinos lehetsz :) van sok husis lány aki nagyon csinos :) használd a Duci tréninget , és csinosabb leszel :)
2011. okt. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek, főleg neked, utolsó :D

szorítsatok :D

2011. okt. 29. 22:19
 6/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem nagyon jó hogy olyan bombázó akarsz lenni én is most kezdtem el futni :P főleg lassan inkább csak kocogok az jó én is alig várom hogy olyan vékony legyek:P
2011. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hidd el hogy lehetsz olyan vékony idővel nincs olyan hogy lehetetlen meg hogy soha szerintem csak ne add fel:D
2011. nov. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Na lettél olyan mint az a lány ?:D Sikerült lefogyni ?:)
2013. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen lettem. de küzdök még :)

2014. febr. 24. 13:36
 10/10 anonim válasza:
Most hogy állsz?
2017. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!