Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Speed fitness kérdés. Tudom,...

Speed fitness kérdés. Tudom, hogy volt már de?

Figyelt kérdés

Az újabb tapasztalatok érdekelnének, egyre felkapottabbnak tűnik. Kisfiam és egyetem mellett nagyon jó lenne ha valóban használna. 10 alkalmas bérletem van.

Az étrendem már alapból 2 hónapja fehérjedús és, súlyzózom, de nagyon lassan látszik az eredmény. Nem vagyok feszes ennek megszüntetése lenne a fő cél.

A testzsírszázalékom 22%, irdatlan sok.160cm és 55kg.


Ettől a 10 alkalomtól lehet várni valami alakulást?

Ha nem vagy bunkó is megértem ám (:


2011. szept. 30. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:

marketing fogyás. komoly súlyzós edzéssel tudod kitölteni a bőrödet (feszesíteni) és kemény intervallum edzéssel növelheted az állóképességed, energia felhasználásod.

a kérdésed témájára egyik sem igaz.

2011. szept. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2011. szept. 30. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:

egyébként ahogy a korra bontott női egészséges testzsír-arány grafikonra emlékszem, 22% azért nem irdatlan sok volt, még fiatal korban sem.

na.. megkerestem a forrásom.

[link]

2011. szept. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket!

Igazából nagyon rosszul oszlik el rajtam azért tartom irdatlan soknak.Egy 18-17%-os már nagyon jó lenne!

Csak valami hatékony edzés program kéne, idő nem lenne gond, férjem 2 napot dolgozik kettőt nem, csak a szabadnapjain tudnék valamit kezdeni ahogy eddig csak még a sötétben tapogatózom.

2011. okt. 1. 12:21
 5/5 anonim ***** válasza:
hátő.. szálkásító étrend + küzdősport?
2011. okt. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!