Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyozom,2 csirkecomb párolva...

Fogyozom,2 csirkecomb párolva se só se bors úgy ahogy volt,3 kanál párolt fehér rizs,4 db párolt gomba ez megfelelő ebéd volt?

Figyelt kérdés

157 cm vagyok 56 kg és egy 6 kilót akarok leadni.

Ez kg hány kalória összesen?


2011. okt. 1. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A rizs egyértelmüen túl kevés, a csirkéhet meg füszereket nyugodtan tehetsz, mert attól nem hizlal jobban, csak finomabb meg még egészségesebb is.

A csirkecomb - ha a két comb két alsó, vagy két fels, vagy egyaló és egy felsö comb - kb 200 g, ami kb. 300 kcal. A gomba gyakorlatilag semmennyi (kivéve ha zsiradékban készitetted el, mert akkor azt bele kell számolni (1 ek kb 150 kcal). A rizst nyersen kellene lemérni, 100 g 350 kcal, ez kb 300 g készen. Szerintem a 3 ek kb. 50 g lehet, azaz 180 kcal körül.

2011. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Én azt értem, hogy fogyni akarsz, de attól még miért nem lehet finom ételeket enni? A fűzerezetlen kajának kb se íze se bűze! Vagy azért eszik így a csirkét a fogyósok, mert így olyan vacak, h sokat úgyse bír belőle megenni?
2011. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát őszintén nemtudom.. valahogy így jött hogy ne legyen fűseres, de nekem izlik így szóval nincs baj..
2011. okt. 1. 13:51
 4/8 anonim ***** válasza:

jah, az nem árt, ha ízlik.


1. válaszoló nagyon szorgalmasan leírta az energiatartalmakat, nem semmi, én lájkoltam :)


megfelelő ebédre nem lehet válaszolni, lövésünk sincs mennyit eszel még, mennyit ettél eddig.. minőségre persze teljesen jó.

2011. okt. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
eddig sokat ettem azt amit megkívántam, szóval csak meglátszik majd ha egészséges ételeket eszk semmi liszteset és cukrosat nem eszem és biciklizek tornázok itthon
2011. okt. 1. 17:46
 6/8 anonim ***** válasza:
minden bizonnyal igen, de az is meglátszik, ha véletlen túl keveset eszel.
2011. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsónak. ezt nem értem?
2011. okt. 1. 18:07
 8/8 anonim ***** válasza:
elkezdtél kevesebbet enni, de (elvileg tudhatod) hogy ha sikerül túl kevés energiát enned, vagy csak tápanyagok közül megy be kevesebb mint minimum kéne, a szervezet elkezd zsírt tartalékolni a világvégére készülve, közben izmot bont..
2011. okt. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!