Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb fogyókúrás...

Melyik a legjobb fogyókúrás módszer, vagy kinek mi vált be a legjobban?

Figyelt kérdés

Én 162cm magas vagyok és jelenleg 68 kiló.Nem tagadom igen magas mázsa feletti súllyal kezdtem el 17 évesen a fogyókúrámat azóta 3 év telt,most most 20 éves koromra sikerült elérnem a hőn áhított 60-as "értéket".Az első 1 hónap az igen gyorsan ment és egy 10-est sikerült "ledobnom" magamról.Azóta rengeteget szenvedtem hogy legalább a 80 kilót elérjem és ahogy ahhoz is sikerült leérnem onnantól nem volt szenvedés a fogyókúrám,sőt meglepődve álltam 2 napja mérlegre és meglepetésemre 68 kilót mutatott a mérleg,mind ez minden erőltetett torna és diéta nélkül <--- ez egy kis ösztönző fejezet volt a velem egy korú vagy egy cipőben járó lányoknak hogy bármi lehetséges csak az agyban kell eldönteni :)

Nos igen,de mostanra eljött az az idő is ,hogy nagyon nehezen akarnak lemenni a kilók és igazából nem tudom,hogy mi lenne a legjobb módszer arra hogy legalább,ha nem is előbb,de a következő év őszére lemenjem az az 5 kiló plusz is és igazából,csak addig szeretnék lemenni és a körüli értéken tartani magam és az lenne a kérdésem,hogy mit javasoltok milyen edzés programot vagy diéta módszert kövessek? ahogy elértem a 80 kilót onnantól mindent ettem de mértékkel az édességet is beleértve,de gondolom,most mégjobban rá kell "erőltetnem" magam a dologra,hogy lemenjen a még feleslegben lévő kilók. Jah és vastag (sűrű) csontozattal "rendelkezem" és a külső szemlélők elmondása alapján egyáltalán nincs hasam csak keblekkel és fenékkel "megáldott" egyén :D ami lehet hogy előny? :D

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 3. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést, miután már fogytál 30 kilót.
2011. okt. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha eddig sikerült lefogynod a módszereddel ilyen sokat ,akkor folytasd tovább...ennyi :) Max csökkentsd tovább a kalóriák számát ha úgyvan és sportolj többet.
2011. okt. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne véltoztass a módszereden, csak csináld ahogy eddig.
2011. okt. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ne változtass semmin, minél kevesebb a fölösleg, annál lassabban megy. 158 cm vagyok, 75 kg-ról indultam. 60-ig megvolt a havi 2-3 kg fogyás, azóta jó, ha 1-2 hónap alatt lemegy 1 kg (most 56 vagyok).

Úgyhogy kitartás, egyél normálisan (minőségi kaját), és mozogj sokat!

2011. okt. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mutatnál egy előtte-utána fotót? Kíváncsi lennék. A bőrőd nem lógott meg? Milyen lett a melled?
2011. okt. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm az eddigi válaszokat... :)

Én csak abban nem vagyok igazán biztos,hogy tiszta legyen a kérdésem,mert már magam sem értem hogy én mire akarta kilyukadni :D Lényegében az amit leírtam,hogy melyik lenne a legcélszerűbb diéta innentől,hogy ne jöjjön vissza az a több mint 40 kiló amit eddig leadtam.... a másik amiben nem vagyok biztos,hogy jól csinálok,hogy napi 600-800 kalóriánál nem eszem többet,de tudom magamról,hogy igen eltudok szállni néha napján a kaják terén (ha rám jön az ehetnék) hogy lehet,hogy így előbb utóbb befuccsol a diétám mivel a "kötelező" 1200-1500 kalóriát sem eszem meg legtöbbször,csak van hogy havonta egyszer rám jön az evés roham és akkor szerintem több mint 1600-at is megeszem 1 nap...szóval igazából ez lenne a kérdésem hogy milyen diétát folytassak innentől,hogy ne legyenek evés rohamaim,mert gondolom a különféle dolgok megvonásától lehet leginkább hogy egy "házat" is megtudnék enni.

Minden másnap (most ezen a héten szünetelem) 1 órás izomfejlesztő edzést végzek vagy 15-20 kilométert futok vagy sétálok,mikor mi esik jól....

Az utolsó kommentelő hozzászólásához/kérdezésére reagálnék hogy a bőröm egyáltalán nem nyúlt meg és nem lóg ugyan is olyan edzéseket végeztem a diétám során amelyekkel ez elkerülhető volt.Persze az is nagyban hozzájárult,hogy nem nyúlt meg,hogy nem kapkodtam ugyan is 42 kilót adtam le picivel több mint 3 év alatt --> 2008 augusztusában kezdtem el a diétát és az edzéseket,mert akkor telt be a pohár,hogy mindenki csak a rosszat látta a kilóimban.

A melleim pedig köszönik jól vannak :) feszesek,kemények és formásak :D

2011. okt. 4. 09:45
 7/8 anonim ***** válasza:
1500 kalóriát egyél. Ha nem megy, akkor is kénytelen vagy begyűrni magadba (eleinte alig tudod majd), aztán megszokod és nem lesz több falásrohamod. Ez is fejben dől el! Egyébkén pedig gratulálok az eredményedhez:)
2013. jún. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megfosztok magamtol rengeteg mindent, csak alacsony kaloriatartalnu eteleket eszem es allandoan koplalok,nekem ez valt be:/
2016. márc. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!