Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha két hétig ezt betartom, kb...

Ha két hétig ezt betartom, kb mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés

Mai étrendem:

Reggeli: müzli 1,5%-os tejjel, kávé

Ebéd: csirkemell rizzsel, utána egy alma

Uzsonna: puffasztott rizs sajttal, kávé

Vacsora: zöldségsaláta öntettel

+ egész nap citromos vizet ittam


Vacsora után 4 kör(1600 m) futás, fél óra kondi, fél óra zumba


Két hétig szeretném ezt csinálni, persze változatos étrenddel. Szerintetek így 5-6 kilót le tudok adni?


2011. okt. 3. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Attól is függ hogy hány kiló vagy, mennyit ettél előtte, de szerintem max.3 kg fog lemenni 2 hét alatt... Mindennap mész futni?!? Hátt... szerintem akkor sem lesz sokkal több..


Megkérdezhetem, hogy mi fog történni a 2 hét letelte után?

(kevesebb futás.. több kaja.. vagy milyen terv van?)

2011. okt. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

1. nem tudjuk, hogy mi a nemed, hány kiló és hány centi vagy.:)

2. csirkemell rizzsel ez így nagyon jól hangzik. Viszont ha 60 kilós lány vagy, akkor ha megeszel 200g rizst a csm-hez,már rossz. Az adataid mellé a menyniség is kell.

3. nem nagyon van fehérje az étrendedben, a sajt az egyik legrosszabb választás, amit fogyókúrázó választhat,mert MO-n kivétel nélkül minden sajt nagyon zsíros.

4. vacsora után menynivel futsz? Ami után futsz még kéne egy kaja, alapszabály, hogy edzés után nagyon jó az inzulinérzékenység, ergo jól hasznosul a tápanyag. Fuss vacsora előtt és dobj valami fehérjét is mellé(pl proteinport)

5. reggeliben megint csak nincs semmi fehérje. A tejben lévő kb 5 gramm az nem menyniség, a tej amúgy sem jó fehérjeforrás, több szempontból sem, most nem térnék ki rá.



Van 1000+1 cikk a neten ebben a témában, még is a legtöbben nagyon sötétek vagytok.:)

Egy helyes diéta nem random összedobott ételekből áll.

2011. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
52%

Elég hajmeresztő, amit írtál...

Ha kibírod, elképzelhető, hogy lemegy. De mi lesz a 3. héten? Tespedés tovább? Akkor semmit sem ér. A lényeg: normálisan kell enni-inni és mozogni. A futás + fél óra kondi + fél óra zumba... nem tudom - kicsit úgy tűnik, hogy össze-vissza kapkodsz...

Tipp: keress egy sportot (pl. kettlebell :) ), ami tetszik és járj edzésre (ha akarod kiegészíted egy kis futással, az sohasem árt). Nem gáz, ha nincs senki aki elmegy veled, mert ott úgyis olyanok leszenek, akik ugyan azért vannak ott, mint te. Így motiválóbb lehet, mint a haver, aki max 1 hónapig megy el veled - utána meg te se mész, mert ő nem jön.

Jobban át kellene gondolnod és utánajárni, hogy mit és hogyan érdemes.

+1: ne félj megkérdezni hozzáértőtől (személyesen), hogy mit és hogyan kell csinálni (étkezés és/vagy mozgás), szerintem hasznosabb, mint az, hogy itt totózunk neked.

2011. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valaki segítene nekem is? Le lehet ügy fogyni ha nem eszek egy hétig ? mármint nagyon keveset ? és sok folyadékot??
2011. okt. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!