Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért jó az 5faktoros diéta?...

Miért jó az 5faktoros diéta? Próbáltátok már? Eredmény?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

rákerestem és jónak tűnik. tulajdonképpen ez egy sima életmódváltás, alacsony ch, viszonylag magas fehérje bevitellel, napi 5 étkezéssel, csak gondolom hangzatosabbá akarták tenni ezzel a névvel.

Ha kiegészíted azzal, hogy figyeled a kalóriabeviteled, akkor egészséges, heti 1 kg fogyást eredményezhet, és a nagy része zsírból fog történni. Nem pedig izomból, mint a többi hülye fogyinál :D

2011. okt. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Igazából én is olvasgattam róla cikkeket, de azt, hogy mennyire hatékony, nem találtam meg még. Találtam mintaétrendet. Remélem sikerülni fog, és lemegy az a pár kiló plusz! :)
2011. okt. 5. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:

azért még valamit hozzáfűznék:

az egyik az, hogy a csaló napot mindenki szereti, de ha megcsinálod, akkor azért ne szaladjon el veled a ló... értem ezt úgy, hogy 1 nap alatt ne pótold be azt a 3000 kcaldeficitet, amiért egész héten dolgoztál, szóval csak ésszel.

a másik pedig, hogy ahogy látom, ebédre már nem hagy ch-t enni. Így kétségkívül hatásosabb a fogyás, viszont több hátránya is van: egyrészt folyton éhes és ingerült leszel, másrészt kevésbé tudsz koncentrálni, harmadrészt pedig ha "abbahagyod" és visszaállsz a régi étkezésre (amit nagyon nem szabad!) akkor könnyebben visszahízol. Ha tartasz ezektől, akkor az ebéd mellé tegyél be 1 nagy főtt krumplit vagy 4-5 ek. rizst, így könnyebb de még hatásos

harmadszor sporttal nagyon rá tudsz segíteni az eredményre

negyedszer végül, hogy ha lementek a kilók, akkor is próbálj meg hasonló étrendet tartani, persze akkor már nem lesz kőbevésve, úgyhogy "bűnözhetsz" is, de arra figyelj, hogy vacsorára már tényleg csak olyanokat egyél, ami itt le van írva.

2011. okt. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!