Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már kb 1-1,5 hónapja "fogyózom...

Már kb 1-1,5 hónapja "fogyózom" mégsincs nagy előrehaladás?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, 172 cm 64kg, szeretnék legalább 60 alá menni (most majd jönnek a miért akarsz te is divatb.zi k0cs0g lenni), de nem emiatt akarom, hanem mert el vagyok hízva, vagyis nagy a testzsírszázalékom (nem tudom mekkora, de hájas a hasam és elég nagy, meg a mellkasom is zsíros lóg is egy kicsit. Ugyan pólón keresztül nem látni meg mindenki vékonynak lát, viszonylag erős vagyok de a felsőtestem iszonyúan el van hízva meg ha leülök a combom is elég plötty. Sportolni pár éve rendszeresen sportolok valamit (bicikli,futás,foci) de ugye nem törődtem aztán ettem sok csokit, igazából csak a csokival volt gondom, mert fehér kenyeret meg ilyesmit nem eszem csak barnát, esetleg grahamot meg sok húst, zöldséget eszem. Most elhatároztam magam hogy leadom, "kemény" 2kg-t lefogytam 3hét alatt, örültem is, igaz azóta volt kb 3-4 "zabanap" de ez csak nem vágja már haza? Esténként fél órát szoktam futni megállás nélkül, ez majd egyre jobban fejlődik csak bírni akarom nem szenvedni, hogy aztán még esetleg a kedvem is elmenjen. a tempóm nem kicsi (véleményem szerint) 10km/h-val szoktam futni, ez szerintem kezdőhöz képest jó. Kb. 2hete mikor mérem magam azóta semmi változás, van hogy fél-1kg-val még több is vagyok, bár ez gondolom lehet víz vagy ilyesmi (reggeli wc után szoktam mérni, kaja-pia előtt alsógatyában), a kajám ugyanaz és rendben van tudtommal, sőt még néha azt is olvastam hogy ez kevés. csokit nem igazán eszem, csak hetente max 2 nagyon rendkívüli esetben 3, de ekkor csak 1-1 szeletről van szó ami olyan 200-250kcal amit a futással szerintem le is dolgozok, és a kcalszükségletem alatt van a többi kajám. Akkor mégis miért nem fogyok?
2011. okt. 6. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:

menj el méress testzsírszázalékot és sportolj minél többet, egyáltalán nem vagy elhízva és magas sem lehet a testzsírszázalékod...

és számolgass:

kcal.hu

[link]

[link]



[link]

2011. okt. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én minden fogyni vágyónak azt javasolnám, hogy vegyen egy szánhúzó kutyát, és tartsa jól. Márpedig őket jól csakis úgy lehet tartani, ha napi szinten 2-3 órát futnak. Nem mellesleg a legszebb állatok a földön.
2011. okt. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem lehet olyan rossz a helyzet mint ahogy leírod, ha egyszer sportolsz és a súly-magasság arányod is rendben van.


Szerintem állíts össze valami egésszéges étrendet magadnak. Súlycsökkenésre egyáltalán nincs szükséged, legfeljebb "átalakulásra" :)


Szerintem már túl sokszor írtam le szerintem ezt a szót. :D

2011. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
fogadjunk hogy nagy :D
2011. okt. 9. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!