Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le mert semmilyen...

Hogy fogyjak le mert semmilyen módszer nem segít?

Figyelt kérdés

Eddig napi 1-1,5órát szóba bicikliztem.Mellette azt eszem amit anyu fözni szokott rizs karajal,krumplipüré csirkével,krumplis tésztát és ilyen átlagos kajákat.Cukrot is csak annyit viszek be ami a reggeli és déli kávémhoz kell.


19/F/105Kg


2011. okt. 7. 10:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

és kcal-t mennyit viszel be naponta? mennyi a napi kalóriaszükségleted?

milyen magas vagy? kép?

és ne csak szóba' biciklizz, hanem tényleg tekerj! ;) XD

2011. okt. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

184Cm magas vagyok!

Képet sajna nem tudok feltenni mert nincs itthon a fényképezö.

Szoba biciklin 20-22Km/órát szoktam tekerni.Normál biciklim meg sajna nincs

2011. okt. 7. 10:45
 3/29 A kérdező kommentje:
Jah Kcal kb 1500-1600at viszek be
2011. okt. 7. 10:45
 4/29 anonim ***** válasza:

Ha 1500-1600 kalóriát vinnél be, fogynál. Olyan ételeket egyél, aminek egyértelműen meg tudod határozni az energiatartalmát. Vagy egyél hideget, vagy főzz magadnak. Felnőtt ember vagy.


Ha szeretnéd megtartani az izmaidat, végezz erőedzést (izmosító torna, súlyzózás) legalább kétszer egy héten. Emellett folytathatod a szobabiciklit is - mondjuk - a hét másik két napján.

2011. okt. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Főzni nem tudok!

Kenyér helyett mi ajánlott?Mert pl. a sonkás kenyeret imádom

2011. okt. 7. 10:56
 6/29 anonim ***** válasza:

így van, írj kajanaplót, számold pontosan az energiatartalmakat - neked még 2500 kcal/nap mellett is bőven fogynod kéne

[link]

kcal.hu

2011. okt. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Ezt meg próbálnátok nekem értelmezni?


[link]

2011. okt. 7. 11:03
 8/29 anonim ***** válasza:
ugye ez az utolsó kérdésed nem komoly? hogy érettségiztél matekból?
2011. okt. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem hiszem, hogy beleférsz ennyi kalóriába ezekkel az ételekkel. A krumplis tésztában és a krumplipürében rengetek kalória van, gondolom, nem 2 evőkanállal eszel belőlük. Fogyókúra esetén a karaj még rendben van, de a csirke és a hal lenne az igazi, de nem mindegy, milyen karaj. Ha olajos, máris nem túl jó. A rizs sem mindegy, ha bele van forgatva olajba/zsírba, vagy meg van öntözve a hús levével, megintcsak nem jó.

A fogyókúra nem arról szól, hogy imádod a sonkás kenyeret. Lehet enni, de nem mindegy, hogy milyen kenyér és mennyi.

Cukor: cukor nem csak a cukortartóban van, hanem a gyümölcsben és bizonyos ételekbeni is, főleg az "átlagosokban".

Írd le a mai vagy tegnapi étkezésedet mennyiségekkel.

Kizárt, hogy 1500 kalória lenne.

Az 1500-ba én sem férek bele, pedig nincs benne sem krumplis tészta, sem krumplipüré...

2011. okt. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

* [link]


Ott kezdődik, hogy a fontot nem állítottad át kg-ra a fogyásnál. Heti fél vagy max. 1 kilót kell beállítanod, a mostani fél font helyett.

2011. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!