Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két hónap alatt mennyit...

Két hónap alatt mennyit tudnék így fogyni?

Figyelt kérdés

Hánytatás meg nem evés nélkül persze.

A lényeg, hogy alapvetően nem vagyok túlzottan hízásra hajlamos, de van pár kiló plusszom. Sok gyorskaja, meg sport abbahagyása következtében gondolom.

Kb szeptember eleje óta próbálok fogyózni a magam kezdőcske módján:

Heti kétszer zumbázok (1,5 órát) meg két nap tesi. Minden nap megiszom 1,5-2 liter vizet.

Az étrendem:

reggeli - péksüti / zsömle (vaj, zöldség, sajt általában)

tízórai - gyümölcs

ebéd - valami meleg kaja(csak csirkehúst eszem), vagy saláta joghurttal

vacsora - szendvics, vagy kihagyom


Nasiként gyümölcsöt, zöldséget szoktam enni vagy natúr joghurtot, bár néha elcsábulok és eszek chipset, de alapvetően nem vagyok túl nassolós, meg most különösen odafigyelek. Gyorséttermekbe nem megyek már.

162 cm, 55 kiló vagyok.

Ha így folyatom,mennyit tudnék leadni? Mit kéne változatni, hogy december közepéig 6-7 kilót leadjak?


2011. okt. 11. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
162 cm-hez az 55 kg az nem elhízott, és főképp nem kellene 6-7 kg-tól megszabadulnod. Szerintem ideális a testsúlyod, hacsaknem írtad el egy 10-essel...
2011. okt. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem írtam el, csak én látom a saját testem, meg tudom milyen voltam 2 évvel ezelőtt. És tényleg le kéne adnom, csak nem igazán tudom hogyan :/
2011. okt. 11. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor azt lehet hogy zsír formájában szedted fel, mert a súlyoddal nincs baj. Többet kell sportolnod és egészséges kajákat enni, diétázni.
2011. okt. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel hogy ez nem minősül étrendnek, napi 6 szor kéne enned

példa étrend 55 kg ra : reggeli zabpehely 50 gramm zsírszegény tejjel, utána nap közben 4részre osztva: 100 gramm rizs +300 gramm csirkemellfilé + zöldségek

vacsira:zsírszegény túró mondjuk 50 gramm esetleg fehérje porral tudom hogy lány vagy de nem kell félni attól függetlenül ilyentől:) én 7. hete csinálom a kis testépítő diétámat 8 kg - amellett hogy az izomtömegem megmaradt és így egy viszonylag jó formánál tartok már:)

de tudom ajánlani Drugs Bunny - Sárga Kapszula című ingyenesen letölthető könyvét abban mindent megtalálsz az alakformálásról amatőr szinten sok sikert és kitartást:)

2011. nov. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!