Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 6 hét...

Miért van az, hogy 6 hét alatt 6 kilót fogytam (a mérleg szerint) és mégsem észlelem magamon a változást?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert minden nap látod magad.
2011. okt. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így van. Neked nem tűnik fel a változás. Használj centit a mérleg mellé! :)
2011. okt. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

6 kiló változást szerintem már kellene érezned a ruháidon..

Nem lehet, hogy a diétád abból áll, hogy nem eszel, de ugyanúgy nem is mozogsz? Mert akkor a súlyveszteség lehet a izomból, de a nemkívánatos párnácskák ugyanúgy ottmaradnak..

2011. okt. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
előzőnél a pont, csak víz meg izom ment le rólad
2011. okt. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jót írtak.

amúgy milyen változást látnál? hát a mérlegben a nyúlásmérő bélyegre kisebb erő hat, kevésbé nyúlik meg mert könnyebb vagy, és végeredményképpen 6 kg-mal kisebb értéket jelez a mérleg, mit vártál? :D

2011. okt. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
elromlott a mérleg
2011. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
ha a ruháidon sem érzed akkor nem "igazi" fogyás.
2011. okt. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Whisp válasza:
100%

hmmm nekem egy kérdésem lene ami talán válasz is


menyi volt a kezdö ? mert tegyük fel ha 166 k voltál és most 160 vagy akkor azt se a ruhán se semin neveszed észre és a lelked se boldogabb a látványtol de pl ha 40 voltál és ledobtál 6 ot akor az látszana szélsöségben példáloztam hogy érthetö legyen szoval a kérdés áll ? :-)


ui. ha 166 voltál kitartás a lényeg hogy haladsz ha 40 akor meg meny orvoshoz !!

2011. nov. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!