Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha az ember elmegy egy dieteti...

Ha az ember elmegy egy dietetikushoz ott hogy mennek a dolgok? (Fogyni szeretnék)

Figyelt kérdés

Elmennék egy dietetikushoz, mert a napokban kiderült, hogy PCO-szindrómám van. Viszont nem tudom, hogy mennek ezek a dolgok. Mi alapján válasszak dietetikust? S hogy van ez? Fizetni kell vagy támogatott ez a dolog? Egyszer kell elmenni mondjuk a diagnózisokkal meg a panasszal (meg a céllal: fogyás.) és akkor ő egyszeri alkalommal összeállít egy étrendet meg tanácsokat ad?


Hogy megy ez? S mennyibe kerül? Mi alapján szabják meg az árakat?


Előr is köszi!


2011. okt. 13. 12:38
 1/6 A kérdező kommentje:
satöbbi satöbbi...írjatok le mindent kérlek! Köszi!
2011. okt. 13. 12:39
 2/6 anonim ***** válasza:
szia, segíteni nem tudok, de szeretném a listámban látni a kérdést, mert érdekelnek a válaszok, köszi és bocs :)
2011. okt. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elkezdi rád tukmálni a táplálkozástudomány (már megcáfolt, de még élő) dogmáit, miszerint sok gabonát kell enni, elég a 15% fehérje, ártalmas a zsír, a tej egészséges, stb...
2011. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*Elkezdi rád tukmálni a táplálkozástudomány (már megcáfolt, de még élő) dogmáit, miszerint sok gabonát kell enni, elég a 15% fehérje, ártalmas a zsír, a tej egészséges, stb...


Látszik, hogy mennyire érti a kedves válaszoló, miről van szó.

A saját egészségeddel nyugodtan játssz és legyél paleolit, de egy PCOS-nak ne ronts a helyzetén még a burkolt célzásaiddal sem. Köszike.

2011. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A dietetikus főiskolán tanul, diplomát kap, de azért a megmondóemberek szerint semmit nem tud :D Vicces.
2011. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem én játszom az egészségemmel, ugyanis az enyém tökéletes a gabona és tejalapú meg zsírszegény étrenden élő ismerősökével szemben. Én nem vagyok fáradékony, őket viszont ki sem lehet rugdosni az ágyból reggelente. Nekem nem zsírosodik az arcbőröm és a hajam, mások naponta-kétnaponta mossák. És azoknál sem jobb a helyzet akik a tk kenyereket meg müzliket eszik. Akkor csak nem mondok olyan nagy hülyeséget, nem?
2011. okt. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!