Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amióta lefogytam állandóan...

Amióta lefogytam állandóan ráz a hideg mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

egyfolytába reszketek/remegek annyira fázok, hiába iszok forró teát akkor is és nagyon rossz mert csak erre tudok figyelni hogy remegek

nagyon nagyon felöltözök budnás cipő, zokni, kabát de még így is

168cm 45 kilo vagyok hízni nem szeretnék csak azt elérni hogy ne rázzon a hideg

köszönöm


2011. okt. 13. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kb 10-15 kg mínuszban vagy egy egészséges nőhöz képest, persze, hogy ráz a hideg, mikor nincs rajtad zsír a bőr alatt...ellenben a csontvelőd helyén van
2011. okt. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ez gyerek súly. jóhogy a szervezeted nem bírja. figyelj a jelzésekre!
2011. okt. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 dirtboy ***** válasza:
pedig legalább egy 5öst fel kéne szedned és még akkor is vékony lennél,viszont valószínű megszűnne a remegés.
2011. okt. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát mivel kb 10 kilóval,de lehet ,hogy többel is kevesebb vagy,.mint a normáls testsúlyod,ne csodálkozz.. A zsirrétegnek van funkciója is.Túl "jól" sikerült ez a fogyokúra.
2011. okt. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Oka valamilyen anyagcsere-kiegyensulyozatlansag, a pajzsmirigy vagy a mellekvese elegtelen mukodese, rossz verkeringes stb..de a hideg, nyers etelekbol es gyumolcsokbol tul sokat tartalmazo, nem megfeleloen elkeszitett etelek fogyasztasa is okozhatja.

Feltetlen menj el orvosi kivizsgalasra! Kezdjel el egeszsegesen etkezni!

Az etelek elkeszitesenel hasznald a kovetkezo fuszereket: Kurkuma, koriander, romai komenymaja, gyomber, pirospaprika, de fahej es gyomberteat is tudsz fogyasztani. Ezeknek van melegito hatasuk.

Egy kaveskanal fahejbol, 3-4 szelet friss gyomberbol, vagy a porbol, egy csipett szegfuszegbol, szerecsendiobol es fekete borsbol, ezeknek a keverekebol fogyasszal teat, amit mezzel kell izesiteni! A zoknidba egy keves cayennei borsot szorjal.

Orvos!

2011. okt. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Öltözz fel meg fűts rendesen,.
2011. okt. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
mivel én is azt tapasztaltam/tanultam, hogy a beteg ember fázik, ha amúgy nincs hideg, ezért én is elgondolkodnék a helyedben a testzsír arányomon (van-e elég) és az étrendemen (eszek-e eleget).
2011. okt. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az elfogyasztott kaja alakul át részben hővé, nyilván nem eszel szinte semmit. Vagy legalábbis semmi normálisat. Nem csoda ha fázol, és gondolj bele mi lesz ha jönnek a mínuszok. Borzalmasan vékony lehetsz ezzel a súllyal, de te tudod. -.-
2011. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

köszönöm

eszek kenyeret, zabpelyhet, joghurtot, túrót, gyümölcsöket-főleg alma, zöldségeket-főleg paaprika, hagyma, kígyóuborka

húst, tojást, halat is eszek

de valamit ki kell találni, mert rettentően rossz

fahéjat minden nap eszek

2011. okt. 15. 17:40
 10/15 anonim ***** válasza:

fahéj helyett az elfogyasztott élelmiszerek és tápanyagok közül a zsír mennyiségével törődj szerintem.

egyszerű - hő = energia. fahéj? nincs energia értéke a szervezet számára, rost anyag (fa->cellulóz) + aromaanyagok, észterek.. tehát egy "kiadós" étkezéssel mégis több energiához jutsz, ami nem kis segítség a hidegben.

amúgy a hideg vidéken élők is több kalóriamennyiséget fogyasztanak el, ezt tudtátok? végül is logikus..

2011. okt. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!