Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Teljesen elvesztettem az...

Teljesen elvesztettem az ítélőképességet, segítséget kérek! Megfelelő volt az étrendem?

Figyelt kérdés

Vasárnap ért véget a 3 hónapra kitűzött diétám, így próbálom átállítani magam a súlytartásra. Ezen a héten úgy döntöttem, nem érdekel a tápanyag minősége, csak hogy ne legyen fölös kalóriamennyiség (vagyis szeretnék pár olyan dolgot enni, amit diéta alatt nem - 3 hónapig ugyanis egy falatot sem bűnöztem).

Viszont már nem tudom eldönteni, hogy jól csinálom-e így? Tudok vele súlyt tartani, vagy el fogok tőle hízni?


reggeli: zabpehely (40g) joghurttal

tízórai: 1 szalámis szendvics (fehér kenyérből), egy vékony sonkás pizza

ebéd: ez "diétás" volt, 10 deka csirkemell, 50g rizs, 50g mexikói zöldség

uzsi: 1 hotdog

vacsi: 15 deka sovány túró, 1 fürt szőlő.


177 cm, 67 kg.


2011. okt. 18. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondok egy egyszerűbb módszert. Étkezz legjobb belátásod szerint, közben rendszeresen (hetente) ellenőrizd a súlyod. Ha fogysz, lehetsz kicsit bátrabb, ha hízol, akkor fogd vissza magad. Nem szabad minden étkezés előtt görcsölni.
2011. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, csak olyan fura, hogy 3 hónap után újra "bármit ehetek" persze nem zabálás szerűen, de mégis többet, mint diéta alatt. Tökre feszül a hasam és úgy érzem, hogy telezabáltam magam, pedig régebben ennek a 3xosát is simán betoltam 1 nap.
2011. okt. 18. 19:16
 3/4 A kérdező kommentje:
* javítás: 1 vékony sonkás pizza helyett egy vékony SZELET sonkás pizza :D
2011. okt. 18. 19:17
 4/4 anonim ***** válasza:

ez teljesen okés, ne görcsölj rajta

én ennél többet szoktam enni és nem hízok pedig én is fogyózok(mostmár sólytartás)

van ebben minden jó, gyümölcs, zöldség, tejtermék, gabona, hús

2011. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!