Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Önuralom hiány? (Kérdésed túl...

Önuralom hiány? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom türtőztetni magam az édességektől/zsömlétől/fehér kenyértől. Hogy tudnám megerősíteni az önuralmamat?
2011. okt. 18. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
fehér kenyeret meg zsömlét ehetsz reggel. az édességet még múlt héten szinte tömtem magamba úgy kivántam most meg eggyáltalán nem. 1-2 nap alatt át lehet álni hogy nem eszel édességet. helyette pedig néha ehetsz például puding édesítővel vagy joghurt, zabkeksz. szerintem fontos hogy lefoglald magad és mondjuk teát ihatsz egész nap azzal is telíted magad.
2011. okt. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én is fogyózom,de reggelire simán megeszek egy zsemlét,kisebb szelet kenyeret,stb. De a nap többi részében kerülöm az ilyesmi kajákat
2011. okt. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem vagy motivált,vagyis nincs előtted az elérendő cél,vagy nem fokozatos az átállásod,hanem drasztikus.

Ezek a leggyakoribb hibák ilyen esetben.

Megerősíteni meg versenysporttal lehet a legjobban,vagy olyan edzésen,ahol a többiek ellenfelek és kihívás elé állítanak.

2011. okt. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Igen, szerintem már igazából az a baj, hogy tényleg nincs mi motiváljon, mert nem tudom elképzelni, hogy sikerülhet...annyian mondták már, hogy jajj, te így vagy jó ahogy vagy. Mintha megbélyegeztek volna, hogy én már sosem leszek vékony.

2011. okt. 18. 20:02
 5/15 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, de szép lassan sikerült megvonnom magamtól az ilyen ételeket. Már -20 kilónál tartok.


Te mennyit szeretnél fogyni?

2011. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
egészséges életmód mellett elvileg nem lennének falásrohamaid, édességéhséged.
2011. okt. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Hát, eddig 8 kilótól sikerült megszabadulni. Még szeretnék ugyanennyit, csak akkor nyár volt és valahogy minden könnyebben ment. :)

Köszi Aczél...

2011. okt. 18. 20:31
 8/15 anonim ***** válasza:

mi ez a sok rosszat sejtető "..." O_o ?

most nem is voltam bunkó! :)

2011. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
:D Semmi, csak meg akartam nézni, mit írsz erre! :D
2011. okt. 18. 21:40
 10/15 anonim ***** válasza:

nem gondolod, hogy ez már kicsit zaklatás?

vedd figyelembe, hogy közben azért http://www.youtube.com/watch?v=TxZpDQt85p0&feature=related


nem kísérleti nyúl vagy látványosság vagyok, hanem elkötelezett Sogronita. mindegy, mellette fáradt is.

jóccakát.

2011. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!