Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrától fájhat az ember...

Fogyókúrától fájhat az ember feje?

Figyelt kérdés
Nem igazi fogyókúra, kb. két hete kezdtem kevesebbet enni. Eddig folyton ettem, nasiztam, általában este 9 körül vacsoráztam. Most 6 után nem eszek, kenyeret csak reggel, többször keveset. Viszont azóta színte elviselhetetlenül fáj a fejem. Lehet, hogy semmi köze hozzá, de más nem történt velem, beteg nem vagyok.
2011. okt. 19. 21:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szerintem túl keveset eszel azért fáj.
2011. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De étkezések után is fáj
2011. okt. 19. 21:20
 3/19 anonim ***** válasza:

Folyadékot iszol eleget? A fejfájások egy része vagy kiszáradás vagy leesett vérnyomás miatt van. Mondanám, hogy kávézz egyet, de estére nem túl bölcs tanács.

Igyál meg fél-1 liter vizet, ha az sem segít, akkor nézesd meg magad egy orvossal, vérnyomást és vércukrot is!

2011. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
igen de miket eszel? mert ha nemkap elég cukrot az agyad tehát szénhidrátféléket nem eszek akkor is fájhat..
2011. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

6 után nem evés miatt bármilyen koplalással járó tünet előjöhet. alacsony vércukorszint miatt mint írták, a fejfájás előfordulhat. fejfájás meg nem múlik el hirtelen, mert iszik vagy eszik az ember valamit, ennyire azért nem egyszerű a test.

javallott lehetne egészséges étkezési szokásokra áttérni, viszont ha jellemző marad a fejfájás, orvossal is lehetne konzultátlni..

2011. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
reggeli fél szelet kenyér felvágottal =1 vékony szelet), ebéd kevés leves maa rizset kis hússal, uzsonna fél banán, "nasi" egy vékony szelet sovány sajt, vacsora saláta /ez volt a mai. Gyümölcsteát iszok folyadéknak, de többször naponta.
2011. okt. 19. 21:27
 7/19 A kérdező kommentje:
Akkor az nem jó, ha 6 után nem eszek? Ezt tanácsolták leginkább.
2011. okt. 19. 21:29
 8/19 anonim ***** válasza:
nem igazán, az emberi szervezet igényelne megfelelő fehérjeellátást egész nap, egyenletesen. leginkább a napi 5-6 étkezés, ami úgy tűnik az egészségnek igen kedvező.
2011. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg azt hogy teljes kiörlésű dolgokat egyél és este is kéne egy keveset belőle ha tényleg lement a vércukrod így hátha jobb lesz próbáld ki:)
2011. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor több húst egyek? Azt szeretem!

De csak csirkemellet ehetek? Vagy mást is? Megjegyzem, még egy dekát sem fogytam, de legalább nem híztam. Kb. 10 kilót kellene leadnom, de nem akarok drasztikus fogyókúrát, azért gondoltam erre. Bár nem nagyon vagyok otthon a témában, mivel fiatalkoromban mindig elöl deszka, hátul léc voltam, most meg csak hízok kb. 2 éve. De így nem érzem jól magam a bőrömben. Meg lassan semmi nem jön rám.

2011. okt. 19. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!