Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nincs pénzem ételre normáli...

Ha nincs pénzem ételre normális minőségben, akkor a mennyiségre hogy figyeljek, hogy mégis fogyjak?

Figyelt kérdés
mennyit egyek? 10kgot kellene fogynom!
2011. okt. 21. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor marad a kőkemény matematika. Számolj ki mindent! Kcal tartalomra figyelj, és amennyire az anyagi lehetőségeid engedik, növeld a fehérjét, csökkentsd a szénhidrátot.

Gondolom otthon főzni szoktál. Mérj le minden alapanyagot, ami belekerül az ételbe, számold ki a teljes mennyiség kcal tartalmát, majd ha kiveszel egy adagot mérd le, és számold ki. Amúgy nem olyan drága ám egészségesen táplálkozni, csak alaposan át kell gondolni mire költesz, és mire nem.

2011. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tóthné Erzsébet válasza:
0%
Egy nap max 1500kcal-t ehetsz, később szorítsd le 1000-re. Ez elég nehéz, nekem 1200-tól lejjebb nem is sikerült. És ha még van erőd tornázz is.
2011. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Erzsébet, mihez képest számoltad ki ezeket? 1200 alá nem megyünk soha, nem is szabad.

Nem tudjuk a kérdező adatait. Nekem pl 1600 fölött van az alapanyagcserém, azaz ennyit fogyasztok akkor, ha egyhelyben fekszem, és csak a létfontosságú szerveim működnek.

Én 2000 kcallal simán fogyok heti fél kilót. Úgyhogy szerintem nem kéne pontos adatok nélkül kcal számot javasolni senkinek.

2011. okt. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Véletlenül sem szorítsd le 1000-re. 1200 alá sose menj, de az is lehet, hogy a magasságodnak és a fizikai igénybe vételednek köszönhetően ettől is jóval több energiára szükséged van, sok helyen kiszámolhatod.

Az első okosakat írt.

2011. okt. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A kérdés az, hogy mit tekintünk normális kajának.A Bio cuccok közül például a teljes kiörléső liszt nem egészséges.Szerintem egyél sok gyümölcsöt, hetente több alkalommal tornázz, és így eredményt érhetsz el.Sok sikert!
2011. okt. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a teljes kiőrlésű liszt nagyon is egészséges, csak nem valami fogyós, persze a fehértől jobb, mert fokozatosabban bomlik le.
2011. okt. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!