Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a fogyókúra...

Mit gondoltok a fogyókúra idején fogyasztott cukor mennyiségről?

Figyelt kérdés
(Barna cukor, sima cukor, vagy édesítő,) Ki mit eszik? és miért? én édesítőt de elég sok rosszat hallok róla és félek átváltani cukorra mert elég sok kcal.
2011. okt. 22. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
kerülöm a cukor minden formáját, ha lehet. Ha muszáj valamit édesítenem, akkor 1-2 pötty édesítő megy bele. De ez összességében nem sok, kv-t, teát üresen iszom, csak akkor használok pöttyöt, ha édesen (gyümölccsel) akarom enni a túrót, mert akkor édesítetlenül túl savanyú.
2011. okt. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

gyümölcsökben van cukor (és a mézben). pont. a finomított cukrot az ember találta ki nem tudom hány 100 éve, de nem kell minden modern dolgot a mindennapjaink részévé tenni.

kis konzervativizmus, még az egészségnek is jót tesz.

2011. okt. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
5%
A rosszat a cukorlobbitól hallod - ignore, egész nyugodtan. 20! éve élek velük, elés sokat elfogyasztottam és kutya bajom. xD
2013. aug. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!