Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás és formálodás?

Fogyás és formálodás?

Figyelt kérdés

1 hónapom van rá hogy kb 4-5 kilótól megszabaduljak de leginkább formázni szeretném a combomat és a hasamat. Tippek a fogyáshoz és a comb fomáláshoz??Mit ehetek?? és mit nem? (nem eszek túl zsíros-olajos ételeket és csak vizet iszom) milyen sporttal érhetem el a célomat?? és persze nem kemény diétázni akarok! :)

14/L


2011. okt. 23. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem probald a zumbat :)na azt nem tudom, h mennyire hajas a combod illetve a hasad, de nekem azt mondta egy edzo, h addig ne erositsem es ne akarjam magam formalni, amig nem ment le egy bizonyos adag zsirréteg, ugyanis is az erosito tornaval a zsir alatti izomokat novelném es nagyibb hatast ernek el..hat neztem mint a moziba..de igaza volt..eloszor dietazta..feherje dietat csinaltam es sokat setaltam...aztan mikor mar lattam h vekonyodok akkor neki alltam formalni testem :) de hat minden ember mas mindenkinek a mas a jo :))
2011. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

testépítés, tömegnövelő vagy szálkásító étrend.

de kérdés, hogy mi a célod? 1 hónap alatt le lehet adni 4-5 kilót, akár még zsírból is, de ennyi idősen.. azért ezek viszonylag megterhelő dolgok, pláne egy elkényelmesedett embernek. ekkora tömegvesztésre lehetne hagyni kétszer ennyi időt is.

formásítás alatt mit értesz? egyébként feltehetően a súlyzós edzés és a tömegnövelő étrend lesz a válasz a kérdésedre, de lehet másra gondolsz. fogyás és izomnövelés egyszerre pedig nem megy, oszd ketté a kettőt.

2011. okt. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!