Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Almaecetes fogyókúrát próbált...

Almaecetes fogyókúrát próbált valaki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

csak az almaecettől nem fogsz lefogyni. a fogyáshoz az kell, hogy több energiát használj fel, mint amennyit bevittél. ez úgy működik, hogy diétázol és sportolsz.


az almaecet meg elmehet a fenébe, mert a fenti 2 pont betartásával lehet fogyni, anélkül meg nem. ráadásul az almaecet gusztustalan ízű és gyomorfekélyt is okoz a rendszeres fogyasztása...

2011. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lényeget elmondta az 1. csak annyiban kijavítanám hogy a kalória deficit csak testsúlycsökkenést eredményez. Ha kifejezetten csak zsírból szeretnél fogyni akkor aszerint kell diétázni úgyhogy nagyon nem mindegy mit eszel.
2011. okt. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
így igaz, de gondoltam ezzel már nem fogok szarozni itt... aki almaecettől vár csodát, annak nagyon az alapoknál kell kezdeni :)
2011. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az almaecet 90 féle hasznos összetevőt tartalmaz. Nem csinál gyomorfekélyt, azt mástól kaphattad. Dacára annak, hogy savanyú, a szervezetet LUGOSÍTJA!


[link]

2011. okt. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

nem lúgosíthatja a szervezetet, mert a szervezet pH egyensúlya élő emberben közel állandó! ez az adott szövetekben és testnedvekben eltérő, de ezek is állandó keretek között mozognak!

almaecet meg némi ecetsavbacik által termelt hasznos szekunder metabolitokat tartalmazhat, és ásványi anyagokat.. mint a sör. mindkettő egészséges, de sörből mondjuk megiszol fél litert, míg ecetből pár centilitert, ez szinte semmi.

2011. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Még 1 oldal ami csurrig van hülyeségekkel. Eszméletlen hogy ilyenekből tájékozódnak az emberek.


Az almaecet fogyaszt, nekem meg azért fáj a vállam mert csalódott vagyok.Úristen...

2011. okt. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
milyen szerencse, hogy nekem már nincsenek várakozásaim, így nem is lehetek csalódott. az kéne még, hogy nekem is megfájduljon a vállam :/
2011. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!