Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1-2 kg. zsírt hogyan adhatok...

1-2 kg. zsírt hogyan adhatok le legkönnyebben és leggyorsabban? Diétával? Vagy csak a mozgás jöhet szóba? :S

Figyelt kérdés
2O éves vagyok, gyakran fáj a lábam ezért annyira nem szeretek kocogni, nem is szoktam. Amúgy jó kondiban vagyok, sosem hanyagoltam el magam, viszont 1-2 kg. ZSÍRtól szeretnék minél előbb megszabadulni. Hogyan lehetséges ez? :S
2011. okt. 24. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
lecsökkented a bevitt energiamennyiségedet (kevesebb szénhidrátot eszel, vagy ha zsírosan táplálkozol akkor kevesebb zsírt) így a szervezeted a saját tartalékodból is fog használni, többet mint amennyit közben visszatölt.
2011. okt. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Akkor pontosan hogyan is táplálkozzam? ;;)
2011. okt. 24. 15:37
 3/10 anonim ***** válasza:

legegyszerűbb ha elkezdesz kevesebb kenyeret enni, mint most. ha eszel édességet, csokit vagy ilyesmit, pár hétig azzal is felhagysz, mint a cukros üdítőkkel, cukros szószokkal (pl.ketchup).

ez már kihatással lesz a testedre, mert összességében ennyivel kevesebbet fogsz enni, de csak energiában fogod vissza a táplálkozásod, a hasznos tápanyagokat (húsok, zöldségek gyümölcsök) továbbra is fogyasztod.

2011. okt. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát eddig kb. heti 4 szelet szoktam megenni, az utóbbi időben tör rám folyton az éhség, 1O perce küldtem le vagy 5 szelet pástétomos/vajas kenyeret. :S na de akkor felhagyok vele, az édességekkel is és a ketchuppal is. remélem bejön. :)
2011. okt. 24. 19:17
 5/10 anonim ***** válasza:

ha kedved tartja, nyomj egy utolsó elengedett napot.

mindegy, a kenyér is csak tipp volt. nyilván valamiből többlet energiát viszel be. ha csak csirkemellet rizst és zöldséget eszel, akkor azt írnám, hogy egyél kevesebb rizst.


de ezek szerint az édességes talált. tehát kezdd ezzel, és majd 1-2-3 hét múlva meglátod elég-e vagy még jobban oda kell-e figyelni mit/mennyit eszel.

2011. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

rendben van, köszönöm szépen! akkor ezentúl teljesen kihagyom a kenyeret, ezáltal a kenős dolgokat is, ketchupot, szalmakrumplit. tojást csak főve, főtt krumpli, rizs zöldségekkel és ehhez hasonló lightos kaják gondolom jöhetnek. az édesség meg...nagyon csábít, én anélkül nem bírok létezni :((, de keveset eszem belőle, mondjuk napi 2 kiskanál málnabefőtt, hogy ne kívánjam annyira. :-? :)

köszönöm a tanácsokat!

2011. okt. 24. 21:34
 7/10 anonim ***** válasza:

az a 2 kiskanál tényleg nem sok.

viszont a kenyér elhagyása helyett ehetnél teljes kiőrlésű vagy rozslisztből gyúrt kenyeret, nyilván mértékkel. az édességvágy keretében pedig megadhatnád a testednek a hőn áhított vitaminokat, kezdetnem C vitamint, ha már az édességeket annyira kívánod.

2011. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

amúgy lehet, hogy vitaminhiányom van, nagyon nem eszem egészséges ételeket. a C vitamint ki fogom próbálni, köszönöm!

a kenyérrel kapcsolatban, a graham kenyér az jó? vagy a sima barna kenyeret keressem? napi 2 szelet dél körül belefér?

ne haragudj a sok buta kérdésért, mindenképp felpontozlak a sok hasznos válaszért cserébe! :)

2011. okt. 25. 09:42
 9/10 anonim ***** válasza:
graham kenyér.. nem ismerem pontosan milyen. rozs kenyér jó, teljes kiőrlésű jó, és még a zab jó szénhidrát. meg persze a rizs. ezeket lehet enni egy embernek.
2011. okt. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm szépen!
2011. okt. 25. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!