Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos a lifetiltes...

Mennyire hatásos a lifetiltes srác diétája?

Figyelt kérdés
Az nem érdekel, hogy tahó stílusban beszél, csak az étrendre vagyok kiváncsi.
2011. okt. 24. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A csávót megverném,de az értendje jó. Bár ez csak egy normál szálkásító diéta nem pedig az ő nagy találmánya.
2011. okt. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon, bár az áltolánosak sosem olyan igaziak, mint amiket személyre szabva alakít ki (ő is a kcal szükséglet alapján állítja össze). De mondjuk én képtelen lennék betartani.
2011. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rengeteget segített, és a "tahó stílusa" is. Akármennyire is fáj beismerni, ez kell a nőknek, hogy felfogják, változtatniuk kell. Én túl tudtam lépni azon, hogy támadó szándékot keressek az író szavaiban, és iszonyat látványos változást értem el...
2011. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

tetszik amikor valakit meg akarnak verni átlag emberek, esetleg katonák.. szóval gyengébb emberek.

vajon engem is meg akar verni valaki? csak mert következő zh előtt van még egy órám.. úgymond, ráérek.


lifetiltes cuccnál milyen hatékonyságra vagy kíváncsi? fogyás kg/idő dimenzióban vagy.. mi?

2011. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!