Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha pajzsmirigy alulműködésem...

Ha pajzsmirigy alulműködésem van akkor ez mellett le tudok fogyni rendszeres sporttal és normális étkezéssel?

Figyelt kérdés

Nem rég merült fel ennek a betegségnek a gyanúja. Félek, hogy ez "erős" lesz és tudom, hogy ezek a betegek sajnos akkorák mint egy ház és 100 kg-osak. Nem szeretnék az lenni, de az utóbbi napokban én is felszedtem 4 kg-ot.


64 kg voltam még szeptemberben most meg már 68 vagyok.

Ez idő alatt volt pár bűnözős napom.


REMÉLEM, hogy csak a bűnözés miatt híztam meg!


HELP!!


MIT TEGYEK (a rendszeres sport és normális étkezés mellett) ????


(menzeszem sincs, mert PCO-s vagyok.)

170cm magas, 26 éves lány.


2011. okt. 25. 08:41
 1/5 A kérdező kommentje:
S sajnos nekem nagyon fontos az, hogy mekkora vagyok. S ha én 70 kg fölé megyek megint (mert tavaly akkora voltam még) akkor nem tudok így élni és tudom, hogy ez most hisztinek hangzik, de komolyan mondom, hogy akkor tuti hogy végzek magammal, mert én úgy nem tudok élni. :(
2011. okt. 25. 08:43
 2/5 A kérdező kommentje:
Azaz 1éve ilyenkor 73 kg voltam.
2011. okt. 25. 08:43
 3/5 anonim válasza:

háth ne normálisan egyél,szóval kenyeret,tésztákat,krumplit ha lehet hanyagold..inkább teljes kiörlésü kenyeret részesitsd előnyben,és kevéske rizset..

tejterméket is például natúr joghurtot fogyassz és sajtból kevesebbet

szalonnát,kolbászt ne is emlistem..

húsból is inkább csak szárnyast,disznót ne

sok gyümölcs,zöldség!!!!

és No cukor!!!No zsir!!!

inkább édesitőszeres dolgok..

remélem tudtam segiteni és mellette Rubint Réka vagy Norbis DvD-k esetleg konditerem

ez nekem bevált

2011. nov. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gringabringa ***** válasza:
0%
Szerintem rosszul tudod, mert a túlműködéstől (hyper) hízhatsz. Nekem is alulműködik, édsanyámnak is, egyikünk se hízott. Elég szomorú ha 10 kiló túlsúly után meg akarsz halni...(hány éves vagy? 15??)
2012. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sose fogyassz édesítőszereket!


Ha meg pajzsmirigy alulműködésed van kérdezd meg az orvosod hogy nem-e fogyasztasz túl kevés jódot, mert az is okozhatja (ahogyan a túl sok pedig túlműködést is okozhat)

Ezeket tengeri zöldségekben és halakban találod.

2012. júl. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!