Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért lassult le az anyagcseré...

Miért lassult le az anyagcserém 4kiló minusz óta?

Figyelt kérdés
3 hónap alatt fogytam 4 kilót(163cm most:52 kg vagyok), nagyon sokat sportoltam, szépen izmosabb is lettem, láthatóan tűntek el zsírrétegek, combról,fenékről,hasról, és az étrendem is teljesen normális, változatos sok-sok gyümölcs,zöldség, zabpehely, zöld tea, kávé, legalább 2és fél liter szénsavmentes víz minden nap. Egy ideje észrevettem, hogy nagyon elkezdett lelassulni az anyagcserém, kb 3-4 naponta megyek wc-re, régebben mindennap mentem volt, hogy naponta többször. Nemtudom mit csinálok rosszul, vagy mi történik, mert bármilyen honlapon megnézem, hogy mi a megoldás a lassú anyagcserére, olyanokat olvasok, amit én mind eszek vagy épp nem eszek ha nem kell. Mit tanácsoltok?
2011. okt. 26. 00:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ugy táplálkozol ahogy leírtad akkor nem szabadna gondnak lenni, hiszen a gyümülcsökkel is elég sok rostot beviszel. Nem változott meg a napirended ? Pl 3 hónappal ezelőtt a wc-zési szokásod/időpont/ nem változott, a reggeli kávédba most is teszel cukrot, vagy ezt megvontad magadtól ? De ha 3-4 naponta"ürítel" akkor a székleted sem lehet normális legalább is olyankor elég kemény a széklet. Szerintem jobb ha nem találgatunk fordulj szakemberhez.
2011. okt. 26. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

3 naponta ürítesz:

- vagy nagyon nagy salakanyag raktáraid vannak valahol (egyébként ezek leadásköteles anyagok, tárolást a testben minél rövidebb ideig!)

- vagy nagyon keveset eszel, és nincs mit tárolni.


az anyagcsere meg nem azt jelenti, hogy milyen gyakran ürül a szervezetből széklet, ez azt jelentené hogy egy salmonella fertőzés meggyorsítja az anyagcserét.. dehogy is.

2011. okt. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!