Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hány cm a vékonyna...

Szerintetek hány cm a vékonynak mondható comb? Hogyan küzdjek az elefántlábak ellen? (Az enyém undorító. ) Nektek hány cm?

Figyelt kérdés

Mekkora cm-ben szerintetek a szép vékonynak mondható comb úgy átlagban? Nekem nagyon rossz, hogy amerre járok minden csajnak olyan szép vékony piszkafái vannak a szép csípőnadrágokban, nekem meg egy makacs zsírral lerakódott narancsbőrős elefánt lábaim. Mint két tuskó kb. Ocsmány.

Nekem 58cm a körmérete. Szerintem ez nagyon sok. Egy deréknak kéne ekkorának lennie, s nem a lábnak...


mit lehet tenni ez ellen? Tudom, hogy nincs helyi fogyás, meg sokat kell kardiózni aerobozni (napi 1 órát kocogok, normális étkezés mellett), de a makacsul lerakódott zsír mikor kezd el csökenni?


Előre is köszi!


2011. okt. 26. 08:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Most enyhén felb@sztál. 58 cm körméretű a combom, szép izmos, nincs narancsbőröm... A hasam nagyobb a kelleténél, elismerem, hogy a 72 cm-es derék sok, (bár az 58 meg a másik irányba borzalmas derékméret, akkor már inkább a 72), de kikérem magamnak, hogy az 58 cm-es combot ocsmánynak nevezzék!
2011. okt. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%
40 cm kerülettől
2011. okt. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
17%
Ja, attól még, hogy valakin zsír van, nem kellene feltétlenül narancsbőrösnek is lennie. A kettő nem feltétlenül jár együtt, és a Te hibát, ha mégis.
2011. okt. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%

[link]

[link]


Szerintetek ez milyen láb?

2011. okt. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

2x raktam fel ugyan azt itt a másik :)***

[link]

2011. okt. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

Egy 58 centiméteres körfogatú láb lehet szép amennyiben izmos és nincs rajta narancsbőr. Ha van akkor valóban undi. Nekem is olyan volt 57 centiméteresen, megértem a kérdeződ, de mint látjuk általánosítani nem szabad.

Most 54 cm a combom és jócskán van rajta még felesleg. Fehérjedús diéta és rengeteg mozgás csodákra képes, nekem már nem sok narancsbőr van rajta. Amúgy szeretném ha 48-50 centis lenne a combom.



Ja és kérdező!

Még nem csinálom 20 napja és 3 centit faragtam a combomból! (: Hátha kedvet kapsz...

2011. okt. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
kérdezőt*
2011. okt. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nekem is 58cm volt a combom még augusztusban,mára már csak 52 a kitartó sportolásnak köszönhetően :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__20..

2011. okt. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 LadyLee ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de a láb formája 80-90% genetika.


Persze a jó adottságokat is el lehet szúrni elhízással, illetve a rosszabb adottságokon is lehet segíteni mozgással, de csodát nem lehet tenni.


Mozogj sokat - ha van rá időd és fiatal vagy, akkor napi 1 óra kardiót és 1 óra alakformáló sportot javasolnék, heti 1-2 pihenőnappal.


De elsősorban szerintem fogadd el magad.

2011. okt. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 LadyLee ***** válasza:
Ja, és szerintem igazán szembetűnő eredményhez min. 1 hónap kell.
2011. okt. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!