Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » December 3-ig 15kiló fogyás...

December 3-ig 15kiló fogyás lehetséges?

Figyelt kérdés

A párom elutazik 1hónapra és ha haza jön elvesz feleségül.

Szeretném meglepni a régi formámmal. Sajna a szülés után 15kiló jött fel rám. Igen utána, mert hogy annyira féltem hogy nem lesz elég tejem hogy egy csomót ettem. Persze ma már tudom hogy nincs összefüggés, de már késő.

Tudom hogy nehéz lesz és azt is hogy nem 1-2hónaap alatt híztam fel amit leakarok dobni, de olyan jó volna a sikerülne. :)

Nem kellene sátorban esküdnöm és apa is büszke lenne az oltár előtt.

Persze nem szeretnék szottyadt lenni, nyilván sok edzés is kell. De mit és mikor és mennyit? Diétát hogyan?

Köszönöm előre is a segítséget!


2011. okt. 26. 14:24
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Ha 1 hónap alatt akarsz 15 kg-t lefogyni, akkor bizony szottyadt leszel.
2011. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen gyorsan nem tudsz csak zsírból fogyni. Én ugyanennyi kilóhoz több, mint 7 hónapot terveztem be magamnak, és szép, feszes marad a bőröm. Az edzs viszont fomrál, feszesít, tehát edzz és ne egyél szénhidrátot csak nagyon keveset, sok fehérjét, sok zöldséget, kevés zsírt. Egy hónap alatt lesz látszata a dolognak, tehát észre fogja venni a párod, viszont nem leszel löttyedt, hanem szép feszes lesz a bőröd, jól fogsz mutatni a képeken.
2011. okt. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne akarj ilyen gyorsan fogyni.

Lehetséges, de egészségtelen és a végeredmény sem lesz tartós.

Szerintem annak is nagyon fog örülni a párod (férjed), ha mondjuk fél év alatt fogyod ezt le, sokkal jobb úgy, hidd el.

Kicsit csökkented az étrendedet, te tudod mi az amiből lejjebb kell adni, zsíros ételek, édességek, cukros üdítők, koplalni egyáltalán nem is fontos.

Mellé valami jó torna, futás, és újra formás leszel.

2011. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetseges ha van hozza eleg kitartasod.Vigyazz hogyan taplalkozol,mikor,mit es mennyit.Ebben segithet neked Norbiek update kodos tablazata.Edzeni kell sokat,sok kardio;feszesito,formalo gyakorlatok Rubint Reka vagy mas dvd-kre(nekem RR jott be).Sok sikert es kitartast:)
2011. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kizárt és nem is egészséges! Fogyni esszel kell!! A heti 1-2kg mínusz az a normális!

De talán, amit előző irt..Sok sikert!

2011. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!