Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem bírom megállni! Mégis...

Nem bírom megállni! Mégis hogy lehetne fogyni?

Figyelt kérdés
a mostani nyáron a mamámnál laktam 1 hónapot és ptt én mindig "babaadagot " ettem 2 okból. 1 : a mamám még mindig azt hiszi elég nekem annyi kaja amennyi 9 évesen elég volt . 2: elszívtam egy szál cigit és elment az étvágyam 4 napra és onnantól már nem is bírtam enni csak keveset. de most hogy haza jöttem felszedtem a leadott kilókat. a nyári szünet elején 65kiló voltam mikor a mamámtól hazajöttem 57 és most meg 63kiló. de nem birom megálni az evést. mivel egész nap unatkozok ezért eszek. mikor tanulok akkor is eszek mert muszáj valami melléktevékenységet csinálnom és nálam az a rágás/evés. hogy bírnám megálni az evést? cigire nem szeretnék rászokni az ilyen különféle teák,gyógyszerektől csak hasmenésem lesz. 13/L amúgy 166 centi vagyok !
2011. okt. 26. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Délelőtt iskola, délután tanulás? Miért unatkozol? Találkozz a barátnőkkel, járj el a suliba, valamilyen sportfoglalkozásra (kézilabda, kosárlabda, atlétika), biztosan van valamilyen.

Na meg egyél sok gyümölcsöt! A magas víztartalom miatt eltelítenek, és ráadásul nem is hízlalnak. Most még az alma a nyerő, majd később a narancs lesz a téli hónapokban!

2011. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rágjál rágót, addig sem eszel, és a cukormente Orbit nem is fog hízlalni, vagy csak kis mértékben.
2011. okt. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát nagyon sok gyümölcsöt eszek :D úgy van hogy heti 3 tesi +1tesi + 1 kosár edzés. a kosár az csak ilyen haverokkal :D amúgy a tanulás nekem 10 perc :$$
2011. okt. 26. 18:02
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
,,elszívtam egy szál cigit" süllyedj el...
2011. okt. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Ha 13 vagy, akkor 7-es vagy 8-as vagy, és 10 perc alatt megtanulsz, akkor te vagy hanyag vagy, vagy zseni.

Csak a matek írásbeli ennyi idő. Ha meg sok gyümölcsöt eszel, akkor nem tudom mitől vagy még éhes. Igyál sok vizet! És ne cigizz, mert a "szükséges" adag egyre nagyobb lesz!

Na és ha a plusz egy óra tesi meg kosár kevés, és időd van, akkor sportolj még valamit! Úszás, konditerem, diáksportkör az iskolában stb...

Vagy csak kocogjál egyet esténként vagy délután! Az ingyen van, és fogyaszt. Vagy vetess egy szobabiciklit.

2011. okt. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hanyag vagyok. utálok tanulni és ez megis látszik a jegyeimen. amúgy futni nem birok kondira meg nincs pénzem.
2011. okt. 26. 19:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bicajozzál, kézisúlyzózzál, és nézz körül az iskolában, hogy milyen sportfoglalkozások vannak. Na meg tanulj többet, mert nem tudsz rendesen elhelyezkedni!
2011. okt. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
19.06: ehhez nem kell zseninek lenni. én kb. röhögve tanultam a hetedikes anyagot, sőt még gimiben is volt olyan, hogy 10 perc alatt befejeztem. Majd ha egyetemen tanulja meg 10 perc alatt a kérdező, akkor zseninek minősíthető, mert ott ezt már tényleg nem lehet eljátszani! :D
2011. okt. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez okés, de azért legalább egyszer, ha elolvassa az ember.

Amúgy én sem szerettem tanulni, de pont akkor szívtam meg, amikor a legjobban tanultam. Amikor meg csak átfutottam, akkor meg sokkal jobban feleltem. Bár én ritkán feleltetem, mert a névsor végén voltam.

2011. okt. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Menj el táncolni. A dohányzás felnőttként is gáz.
2012. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!