Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lifetilt blog-ki használja,...

Lifetilt blog-ki használja, és mégis hogy?

Figyelt kérdés

én ott nem találok semmit, lehet én vagyok a béna...


de aki csinálja, mit csinál, mi a lényege, mit ígér a program? egyáltalán, miről szól?


köszi


2011. okt. 27. 09:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Minden le van írva a blogon. Jobboldalt látod a bejegyzéseket felsorolva, onnan szemezgess.
2011. okt. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

60-90 nap alatt gatyába rázod a szervezeted diétával, táplálékkiegészítőkkel és sok futással,súlyzós edzéssel. Én még nem csinálom 20 napja,de fogytam 4 kilót és kevesebb a narancsbőröm is.52 kiló vagyok, de messze még a vége (:

Persze zabálni akkor sem lehet mikor végeztél.De persze többet lehet enni.

2011. okt. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Bocs a sok perszéért.
2011. okt. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

az alap:

[link]

[link]

[link]


a diéta:

[link]


a felkészülés:

[link]


a motiváció:

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. okt. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

Elhiszem, hogy jó amiket mond, meg sokan dícsérik, de könyörgöm: olyan suttyó par.aszt hangnemű az egész, nekem ezt olvasni nincs gusztusom.

Én kultúrált ember vagyok, intelligens körökben mozgok, nem vagyok hozzászokva (és nem is fogom eltűrni) hogy ilyen hangnemben "szóljanak" hozzám.

Értem, hogy a sok "tehenet" így lehet észhez téríteni, hogy ne csak sírjon a teste miatt, hanem lépjen is, de nálam pont ez a bánásmód nem nyerő.

Valaki nem akarja átírni a blog tartalmát emberi hangnemre? Akkor én is olvasgatnám.

2011. okt. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

nekem is elég paraszt ez a stílus. lefogytak már nélküle is, azt hiszem, nekem is menni fog. van egy szerető Párom, aki szintén ért ezekhez, és tud normális hangnemben beszélni.


nem mellesleg üvölt a gyerekről hogy egy normális kapcsolata vagy nője nem volt, ahogy a nőkről úgy általában beszél, az olyan keserű és megsavanyodott, hogy undorító...

2011. okt. 27. 10:03
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

Én simán el tudtam vonatkoztatni a stílusától. Nem akadok fent minden kis hülyeségen. Hatásos a módszere, elolvasom, a lényeges infókat felhasználom. Találkoznom sem kell vele.

Szerintem elég rossz kifogás, hogy csak ezért nem próbáljátok meg. Elhiszem, hogy lehet más ellenérvetek is, de érdekes módon mindenki csak a stílusát említi, mint kifogást.

2011. okt. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Na pont ez az! A stílusa a kifogás..Írtam is, hogy ha az a blog más hangnemre lenne átírva, akkor istenkirály lenne.

Valaki szólhatna a srácnak, hogy fogalmazza át, vagy valakivel írassa át, és komoly jövője lehetne ezzel a bloggal, kezdeményezéssel..

2011. okt. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

jó, akkor írok mg valamit:

elég drága amit használ, tápl.kieg., fehérje, vitamin...ez sem kell a fogyáshoz feltétlenül, bőőven meg lehet csinálni ezek nélkül is, nem kell dkg-ra kiszámolt csirkét enni stb.


régebben (10-20 éve) nem voltak ezek a kalóriaszámolgatós, párolt zöldség+csirkemelles hülyeségek, tápl.kiegek, vitamint meg max a sárgarépából nyertek és mégis le tudtak fogyni az emberek...

2011. okt. 27. 10:15
 10/18 JoeCada válasza:
A kalória számolgatás régen is létezett, csak nem tudtak róla. Végül is régen áram sem volt, meg tűzön is lehet sütögetni.
2011. okt. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!