Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 21 kilót fogytam, és még...

21 kilót fogytam, és még mindig kövér vagyok. Mennyit kell még fogynom?

Figyelt kérdés
176-178 cm, és 77 kiló vagyok. 17/F. Az idén fogytam eddig 21 kilót. (98 kg voltam). De még mindig kövér vagyok, van még háj a felsőtestemen, a hason stb... Sportolok naponta 1 órát, (bicikli,futás, sulyzózás...)emellett természetesen diétázom is. Mennyit kell még fogynom , és mennyi lenne az ideális testsúly számomra?
2011. okt. 27. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár a 77 kiló is lehet optimális, ha izmos vagy. Végeztess testzsírszázalék mérést.
2011. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hol lehet megcsinálni?
2011. okt. 27. 12:58
 3/5 anonim válasza:
Ha elmész egy normális edzőterembe, akkor ott meg tudják neked mérni. Egyébként nem értem. A súlyod alapján szerintem jó lehetsz. Inkább kezdj el izmot építeni. Sokkal jobban fogod magad érezni, ha megfelelő izomtömeg van rajtad. Amúgy gratulálok a fogyásodhoz :)
2011. okt. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha vékony szálkás akarsz lenni akkor körülbelül 65-70 kg.
2011. okt. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:15


Köszi :)


Köszönöm a válaszokat! :)

2011. okt. 27. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!