Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így nem túl sok? (rövid a...

Ez így nem túl sok? (rövid a kérdés)

Figyelt kérdés

Reggelire eszek egy zsömlét, általában mellé egy natúr joghurtot, vagy egy szelet kenyeret, felvágottal, paprikával, suliban 12 körül ugyanezt.

Ha hazaértem 4-fél5 körül eszek főtt ételt.

Eddig a déli szendvics néha kimaradt, csak aztán elkezdett fájni a gyomrom, így muszáj még enni valamit.

Nem túl sok ez?


2011. okt. 27. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az éhenhaláshoz elég sok, tényleg.
2011. okt. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

na jó, most nem fogom vissza magam (saját felelősségre olvasni, bunkó tahó leszek)


Kérdező te magad is írtad, hogy azért eszel már, mert "elkezdett fájni a gyomrom" és ezért kellett. de mondd csak, te mi a fa.szt hiszel, milyen energiaforrásból működik a tested? azt hiszed Isten téged kivételessé tett, és minimális élelmiszer mennyiséggel majd fejlődsz, meg életben maradsz? elárulom így látatlanban is hogy nem, egy részt, ha valakivel akkor velem kedvezményezett Isten, te viszont ennyi étellel hosszabb távon csak éhen pusztulsz. én nem fogom azt írni, hogy ez kár, mert pusztuljon a férgese, oké igaza van azoknak akik ezt mondják, csak éppen momentán magyar embereknek híján vagyunk, ezért meglenne az előnye, ha a baromságaidat félre tudnád tenni egy 30-40 évig még, megpróbálnál kevesebbet unatkozni helyette úgy élni mint aki nem akar megpusztulni ha egy kicsit megpofozza az élet (nyilván koplalás mellett ez nem lehetséges) szülni pár gyereket, felnevelni sikeresebben mint ahogy most te vagy, és UTÁNA kezdeni a 2 falatot eszem nem túl sok ez baromságot. tudom ez divatos dolog, de lesz.arom, ha akarod mutasd meg ki ennek a divatnak a hangadója, és eltüntetem hogy ne kelljen ezt látnotok, hátha normálisabbak lesztek ezután.

2011. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A diétának nem a koplalás a legjobb modja,sot!!Figyu,én is kb igy étkeztem gimiben,most meg el van szarodva a gyomrom,ugyhogy adok egy jo tanácsot:soha ne várd meg,amig fájni kezd a gyomrod az éhségtol,mert olyan gyomorfekélyt kapsz,hogy csak na!!Nem most,majd évek multán,de hidd el,nem lesz kellemes..3 oránként egyél keveset és egészségeset és emelett a fott kaja se maradjon ki!
2011. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!