Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A grefuit és narancslé kicsava...

A grefuit és narancslé kicsavarva hizlal estére?

Figyelt kérdés
vettem narancsot s grefuitot s kicsavartam estére, ugy-e nem hizlal az?
2011. okt. 27. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
hat a narancsba nem vagyok biztos, de en most a dietam alatt grefruitot eszem, nem kifacsartam, hanem megeszem a husos reszeket is..jo a dietara.
2011. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Onnantól kezdve, hogy elérted azt a kalóriamennyiséget, amelyet felhasználsz egy nap, minden hízlal. Egyébként GRÉPFRÚT, esetleg citrancs.
2011. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ugyan már hogy hízlalna nagyon egészséges csak mondjuk estére nem biztos hogy jó ötlet mert lefekvéskor ugye vissza jöhet a gyomorsav a citrus félék szerintem reggel a legtutibbak mert élénkítenek....amugy ha ennnyire görcsölsz a diétán hogy egy pohár narancslé hízlal -e az szerintem már gáz!!!az élet rövid,nem éri meg sanyargatni magadat én is diétázom és mindig is ilyen voltam de rájöttem hogy túl sok ez már tiszta hülye voltam most ahogy téged olvastalak ez ugrott be ne görcsölj rá ennyire idd és edd azt ami jól esik és mellett mozogj amennyit tudsz ez a titok:)érezd jól magad a bőrödben mert annak sincs értelme hogy a gyomrodat kinyírd én megtettem gratulálok is magamnak hát hajrá diéta!
2011. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszii mindenkinek ! És totálisan igazad van :)
2011. okt. 27. 19:56
 5/8 anonim ***** válasza:
A gyümölcs mindenképp hizlal. Egy veszett nagy bálna leszel tőle. Le vele falánk disznó.
2011. okt. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
dehogyis hizlal!
2011. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Estére ne egyél gyümölcsöt és ne igyál gyümölcslét!! mert élénkít azt reggel jó inni és enni :)
2011. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

onnantól hogy a leghitelesebb irány szerintem az, hogy nincsenek hizlaló élelmiszerek, hát ezek sem azok.

a rossz minőségű, vegyszerekkel teli sz.arok amik esetleg hajlamosabbak lehetnek zsírként raktározódni.. ez sok mindennel összefügg, érdekes téma.


ezeknek a gyümölcsöknek meg nincs olyan jelentős cukortartalma, hogy kisebb mennyiség rövid távon eltolj a az energiamérleged. ezért nincs is olyan, hogy hízó kúrát citrusokra alapoznának. de megjegyzendő, hogy a szervezetünk a gyümölcscukrot egy nem túl nagy mennyiség felett valóban zsírként tárolja, és ezt a cukrot az izmok sem képesek energianyerésre használni.

2011. okt. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!