Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kövér emberek miért nem...

A kövér emberek miért nem fogynak le, ha zavarja őket a felesleg?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 12:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Mert az nem csak úgy tapsra megy...
2011. okt. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokukat nem zavarja. Van egy ismerősöm, nem vagyunk nagy barátnők, de néha elmegyünk együtt bulizni. Ő legalább 120kg, semmi lányos alakja nincs. Úgy néz ki, mint egy nagy, telepakolt zsák.

Mentünk valahova, erre ilyet beszól: "na, kíváncsi vagyok, hogy mit fognak szólni, ha meglátnak minket, kis cicababákat".

1.A cicababák...hát nem ott kezdődnek, ahol ő.

2.Mindent lehet rá mondani, csak azt nem, hogy kicsi lenne.


Nem zavarja őt, és kész. És sokan így vannak ezzel.

2011. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokakat nem is zavarja, vagy túl kényelmesek ahhoz, hogy elkezdjenek sportolni esetleg diétázni...
2011. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Akaraterő a legfontosabb ha az nincs bennük akkor nem is fog menni, és a többségben nincs is ilyen. Másrészt aki komolyan csinálja az is fogyhat főleg ha rendesen sportol, ezzel ugye erősödik is. De van egy ismerősöm ő lassan már 130 kilót nyom, borzasztóan kövér, néha eljár velünk futni, focizni, de nem nagyon bírja. De vannak olyanok is akiket ez egyáltalán nem zavar. Én senkit nem cikizek emiatt ő dolguk ez hogy ez így jó nekik vagy sem majd ha betegek lesznek emiatt és az orvos szigorú diétát ír elő nekik akkor tuti észbe kapnak és akkor lesz sírás hogy miért nem fogyott le hamarabb. Olyanról is tudok bár személyesen nem ismerem aki túlzásba vitte ezt fél éva alatt majdnem 40 kilót adott le drasztikus diétával és rengeteg olyan étel van amit nem bír meg emészteni, magyarul rohadt beteg lett tőle.
2011. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
mert hiába zavarja őket azért nehéz lemondani sok ételről(vagy jóval kevesebbet enni) illetve elkezdeni sportolni. volt valaha gondod a súlyoddal? gondolom sosem. és abban is boztos vagyok hogy van jópár rossz tulajdonságod mégsem tudsz (akarsz) rajta változtatni. na ez is kb ilyen.
2011. okt. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
mert könnyebb a csinosakat szidni, mint elkezdeni nem falni és mozogni.
2011. okt. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Mert baromi nehéz. Én elkezdtem fogyni, és rengeteg akadályba ütközöm. Például sportolni csak futni tudok, mert másra nincs pénz. Három hete futok, iszonyúan fájnak a térdeim már. Nagyon fárasztó este, amikor hullafáradtan hazaesem, még nekiállni külön a páromnak kaját csinálni és külön magamnak. Mert ha elmegyek a családomhoz, ők közlik, hogy esélyem nincs lefogyni, én már ilyen maradok (borzasztóan el tudják venni a kedvem). Mert ha kevesebbet eszem, iszonyúan ég a gyomrom. Nagyon sok nehézség van, és nagyon kell akarni, hogy egyáltalán esély legyen a sikerre. Aki nem akarja eléggé, azt bőven van mi eltántorítsa.
2011. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

idő és pénzhiányra hivatkozva inkább tunyulnak a tv előtt.


sétálni menni ingyen van, és legalább teszel valamit magadért. ha kevesebbet eszel, azzal is spórolsz.

2011. okt. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
mert végigcsinálni egy diétát sokkal nagyobb lelki teherrel jár, mint a tudat, hogy kövér vagy. De ez csak az első időkben van így, amikor nem elég, hogy nem ehetsz, amit akarsz, még kövér is vagy. Na ez az időszak, amikor nagyon oda kell tenned magad, utána, amint meglátod az első eredményeket, tudni fogod, hogy képes vagy rá, és egyszerűen megcsinálod :)
2011. okt. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem mindenki tud lefogyni.

Bármilyen hihetetlen!!!

Hormonproblémám is van, és cukorbeteg is vagyok. Már 3 évesen kövér voltam, de a nagyi ragaszkodott ahhoz, hogy "egyek rendesen" (Ő 130 kg volt, tök alacsony). Szóval 10 évesen már 60 kg voltam, 14 évesen 85, mert az az egészséges.


Hiába szeretek sétálni, sportolni, szeretem a zöldségeket, salátákat, stb.

Ha betartom a 160 (inkább 150) g-os szénhidrát diétát, nem fogok fogyni. Ha elég kevés kalóriát viszek be, hogy fogyjak, akkor egyszerűen elájulok, és irány a kórház.

Már a doki is közölte velem, hogy döntsek, kövér maradok, vagy belehalok a fogyózásba, mert más nincs.


Ettől függetlenül hetente háromszor biztos jön egy "kedves jóakaró", aki közli, hogy nem kéne két pofára zabálni a sütiket (cukor beteg vagyok), és meg kéne emelni a se.ggem (még buszbérletem sincs, és kíváncsi lennék, bírná-e velem a tempót, ha beállna kézilabdázni), és előadja, hogy azért lettem kövér, mert tünci kis vékonyka gyerek voltam, aki elkezdett az esküvő után tunyulni, zabálni, és nem törődik a külsejével.


Már többször megfordult a fejemben, hogy inkább belehalok, de megpróbálom....

Fogyasztószerek meg persze szóba se jöhetnek, mert úgy felborítják az anyagcserét, amit vagy vissza lehet fordítani, vagy nem. Inkább vagy nem.


Na, szerinted hogy fogyjak le? :P

2011. okt. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!