Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azt hiszem beteg vagyok...

Azt hiszem beteg vagyok szülők nélkül, hogy lehetne elintézni? Milyen vitamint szedjek hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
168cm 40 kilo vagyok, minden egyes falattól félek, így nem eszek-ennek a következménye az lett hogy kimarad a havim, a hajam csomókban jön ki, a körmöm törik, nincs erőm, a lábam annyira zsibbad hogy van hogy nem bírok felállni, a gerincem, szárnyam, vállam recsep, ropog, a fogaim törnek szét, a szám tiszta lila belül, olyan aftás(nem tudom hogy mondják), állandóan szédülök, és szúr a szivem
2011. okt. 29. 09:34
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
nem eszel,mert bolond vagy! egyértelmű h. anorexiás vagy,és csak a saját hibásból!!! ha a szüleid nem veszik észre,az gáz...te pedig ha nem akarsz kinyiffanni,akkor hagyd azonnal abba ezt ez életstilust,ezt a hülye nem eszem,mert rajtam marad elgondolást!!! kérj segitséget a szüleidtől,ha nem figyelnek rád(nem tudom milyen a viszonyotok),akkor menj el a háziorvosodhoz,neki mondd el a problémád...és kérj segitséget..ezen nem segit holmi vitamin,hanem egy szakember!!! szivesen segitek neked,csak dobj egy privát üzenetet,ha valami még érdekel.remélem ,észhez térsz :S
2011. okt. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Hát, nekem furcsa, hogy a szüleid ezt nem veszik észre. Az iskolában sem? Nincs már iskolaorvos?

Miért félsz a falatoktól?

A B vitaminok csinálhatnak étvágyat, a C pedig más okokból lenne fontos. De lehet, hogy súlyosabb a baj, az étkezéshez való viszonyodat kellene megváltoztatni.

Azért eszünk, hogy éljünk, élni tudjunk.

2011. okt. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen

szülőket nem nagyon érdekli, szinte nem is találkozok velük, mert amikor én jövök ők mennek dolgozni vagy későn jönnek és én akkor már a szobámba tanulok

félek hogy hízok, nem bírok másra gondolni csak arra hogy elhízok pedig tudom hogy nem lenne semmi

pl tegnap is sütőtök volt a vacsora krumplipürével és pörkölttel de én még sütőtököt se mertem enni pedig imádom csak hát abba is sok a kcal és akkor már nem egy pici darabot ettem volna hanem egy felet ami kb 30-40dkg mert annyival laktam volna jó és nagyon szeretem

de azért köszönöm a válaszokat

étvágyam az lenne van is alig bírom magam visszafogni

2011. okt. 30. 09:16
 4/22 anonim ***** válasza:
29%

Te hülye vagy ember!


Ehhez a magassághoz 55-60 kg az ideális és szép.


Csináld csak, nem elég, hogy ronda vagy még beteg is leszel, és ha így folytatod, egy életre. Majd később foghatod a fejed a baromságot miatt.


Egyél normálisan, csak figyelj oda, hogy mit. Sok fehérjét pl csirkemell és mindig párolt zöldséggel, gyümölccsel, salátával.


És kezdj el emmlé vitamint szedni. Az Actival Max jó, mert minden van benne, de mellé egyél, és sportolj, szép leszel hidd el. De most ronda vagy, 40 kg egy alsós kisgyermek súlya, nem a tiéd!

2011. nov. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%
Ehhez pszihológus kell, nem vitamin. Az első lépés, hogy elmondod a szüleidnek...
2011. nov. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
41%
Mit ér az ha sovány vagy ha belehalsz,egy kis túlsúllyal vígan lehet éldegélni annyi kell
2011. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem el neked, hogy a szüleid ebből semmit nem vesznek észre, azért 7végén csak rád néznek, csak találkoztok???

Ha pl. tényleg úgy hullik a hajad ahogyan írod, és a körmöd is törik, akkor azt egyszerűen nem lehet nem észrevenni, mert elég látványos...

Egy biztos,sürgősen segítségre van szükséged,és kezdj el normálisan enni, valahogyan erőltesd meg magad:-(

2011. nov. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

úgy vélem ilyen állapotból amit leírtál már csak 1, talán 2 hét és akár visszafordíthatatlan fehérjvesztésed lehet (szívizmot is feléli a test) és akkor már nem a hajhullás lesz a legnagyobb probléma. ekkor már amúgy mindegy is a kórházi kezelés sem segít sokat, bár sajnos lehet szüleidet nem érdekelné.. majd ha rohadsz, már fogja mert elég azt a szagot egyszer érezni, hát szörnyen zavaró.

nagyon sajnálnálak azt hiszem, ha ilyen földi dolgokra adnék, viszont ha fiatalkorú vagy még, akkor kérj segítséget: családsegítő, háziorvos, védőnő, pszichológus, egy barátod akit zavarna a halálod.. mert ilyen ütemben tényleg nem fogod sokáig húzni, egyedül.

2011. nov. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%

Kedves kérdező, a magasságodhoz az 50 kiló is kevés lenne. Ezen a vitamin NEM segít. Ez egyértelmű anorexia.

Ha egyszer (hamarosan számíthatsz rá!) rosszul leszel valahol, akkor be fognak vinni a kórházba, onnan pedig nem engednek ki, míg kb. 45 kiló nem leszel. Ha így tervezed a jövőt, van még 1-2 heted. Ha viszont van annyi eszed, hogy belátod, hogy a tested egyértelműen jelzi, hogy beteg, mert halálra éheztetted, és már nem működik, csak a túlélésre koncentrál, akkor javíthatsz a helyzeten magad. Ennek két módja van: most azonnal elmész enni egy fél tányér ételt, aztán 2 óra múlva még egy fél tányérral (egyszerre ne edd meg, mert akkor meg attól leszel rosszul), és ez megteszed naponta 3-szor (tehát összesen 3-szor 2 féladag kaját eszel), vagy most azonnal szólsz a szüleidnek és elmentek a háziorvoshoz és kerestek egy pszichológust. A megoldás benned van.

2011. nov. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen hasznosak voltak a válaszok

nem így tervezem a jövőt tudom, hogy híznom kéne de ha a kajára gondolok akkor egyből az jut eszembehogy na ettől hízni fogok és ne egyem meg-ez egy normál ételre igaz pl egy töltött paprika, ezért inkább kihagyom és eszek helyette egy almát

2011. nov. 3. 08:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!