Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek vacsorára hogy az...

Mit egyek vacsorára hogy az alábbi reggelivel és ebéddel együtt kb 1400 kalória legyen a napi kajám?

Figyelt kérdés

Bocsi, nem tudtam máshogy megfogalmazni.:D

Szóval:

reggeli: két szendvics teljes kiőrlésű kenyérből, selyemsonkával (egy szendvics olyan volt hogy két szelet kenyér és közte a sonka)

ebéd: 2 db kicsi rántott karfiol, hozzá görögsaláta (1 paradicsom, 1 hagyma, 1 kicsi uborka meghámozva, és hogy legyen egy kis íze csorgattam rá pár csepp extra szűz olívaolajat)

ha mondjuk megennék 3-4 mandarint meg egy ugyanolyan szendvicset mint reggelire, az még beleférne 1400 kcal-ba?


2011. okt. 29. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen :) de mandarint ne egyél olyan sokat,mert attól csak még éhesebb leszel,max a szendó előtt,de inkább almát :)
2011. okt. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
rántottat semmiféleképp ne egyél, se az olaj se a liszt miatt, a saláta jó, a kenyér helyett próbálj zöldséget enni, illetve mandarin helyett pl almát, vagy alacsony cukortartalmú gyümölcsöt, (semmiképp se banánt)esetleg natúr kefírt joghurtot. figyelj az italra is, azis sok plusz kalória lehet! tea cukorral, üdítő, kávé... igyál sok vizet
2011. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!