Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most kezdtem a fogyókúrát,...

Most kezdtem a fogyókúrát, életemben nem csináltam még. Jó ez az étrend?

Figyelt kérdés
Reggelire ettem egy kiflit vajjal, sonkával és egy retekkel,majd utána ettem egy kevés rakottkrumplit. (11-kor, akkor keltem.) Most ettem az ebédet, párolt halat, párolt zöldséggel. Vacsorára csak párolt zöldséget tervezek enni. 11kor csináltam zöld turmixot, ami azt jelenti, hogy petrezselymet, almát és körtét összeturmixoltam, majd felöntöttem két liter vízzel. Egész nap ezt iszom. Ez így jó, vagy kevés? Egyek többet? Általában persze hamarabb kelek, és úgy többet is fogok enni, csak kikészített a héten a sok zh.
2011. okt. 29. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:

a rakottkrumplit kihagyhattad volna,amúgy teljesen jó.

ha mégis éhes lennél egyél valamilyen gyümölcsöt,joghurtot,müzlit,kefírt,sütőtököt

2011. okt. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az egyetlen valamire való ebben az étrendben a rakott krumpli. Ha nem eszel eleget, elkezd a szervezet zsírt felhalmozni, és bár a súlyod csökkenhet, a tükörben ugyanazt fogod látni.
2011. okt. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

egyél több állatot.

a mennyiségeket sajnos nem tudjuk megmondani. se az izomtömegedet, se az aktivitásodat nem ismerjük, így ezt lehetelen.. vacsora:párolt zöldség. de mennyi? 100g? fél kiló? egyél hozzá húst.

2011. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok ilyeneket, nem tudom mennyi az izomtömegem. 57 kg vagyok és 167 cm. Szeretnék szép lapos hasat. Milyen mozgást tudsz ajánlani ami nem kerül pénzbe?
2011. nov. 4. 21:05
 5/6 anonim válasza:
37%
A szép lapos hashoz próbáld ki a napi 3x 30db felülést.
2011. nov. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

mozgást lapos hashoz? semmi összefüggés. azért nem lapos valakinek a hasa, mert zsíros. úgy kell enni (és élni), hogy a zsír lemenjen.

legjobb mozgások egyébként a harcművészetek, tai-chi, wudang kungfu. még nagyon jók a küzdősportok, ezek is növelik az izomzat energiafelhasználását, aktiválják a testet..

2011. nov. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!