Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne fogyni? Hogy...

Hogyan lehetne fogyni? Hogy ne adjam fel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keményen el kell határozni hogy megcsinálod, anélkül nem megy.
2011. okt. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van, el kell határoznod magad!!! Csak akarni kell!! Én is azt hittem hogy soha nem fogok lefogyni, de elhatároztam magam, és már -22 kg-nál tartok, még 6 hátra van! :)
2011. okt. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Lenne esetleg kedved együtt elkezdeni valamilyen fogyókúrát?

Már párszor én is nekifutottam, de nem voltam elég erős... én örülnék, ha valakivel elkezdhetném!

2011. okt. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írj privátot:) és akkor kezdhetjüK!
2011. okt. 30. 10:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Oké, írtam!:-)
2011. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kizárólag életmódváltással. Saját példámat mondom, én aki egész életemben csak a sikerdiétáktól "híztam" 108 kilósra, és majdnem beletörődtem, h. ezentúl csak ilyen undorító tehén leszek. Elhatároztam, h.adok magamnak 2 évet, h. életmódot váltsak, gondoltam ennyi idő alatt beletanulok, az új "étkezésekbe". SEMMIT nem vonok meg magamtól, napi 1000 kalóriát eszek, rendkívül okosan összeválogatva, h. minden étkezésembe, minden kerüljön, és lehetőleg nagy adagok, h. ne éhezzek egyszer sem. 11 hónapja, kitartóan, mindenféle bűnözés nélkül csinálom. Most 55 kiló vagyok. Nem várom a végét, mert közben elhatároztam, h. nem állhatok vissza a régi szokásaimhoz, mert akkor visszahízok. Mindenkinek üzenem, h. a legsikeresebb fogyást, életmódváltással és kalória számolgatással tudod elérni úgy, h. nem adod fel. Persze óriási önkontroll, és akaraterő nélkül, ez sem fog működni. Ebben a módszerben, nem fog stagnálni a súlyod, ha eszel rendesen. Én magamon tapasztalom ezeket, nem mellé beszélek. Sok sikert minden fogyni vágyónak. Emelem a nemlétező kalapomat mindenki előtt, akik saját erőből, elérték a céljukat.
2012. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!